Skoči na vsebino

Z M A J

Člani
  • Sporočil

    30.545
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    185

Vse objave uporabnika Z M A J

  1. Z M A J

    MOTO GP

    Ju3 in nedejo bosta zanimivi dirki, ker Marcu menda domača proga ni preveč "simpatična", tako da bodo tudi ostali imeli svojo priložnost, hehe.
  2. Z M A J

    Aktualni dogodki!

    Gromska strela oz. smola; Udar strele prekinil obratovanje nihalke na Veliki planini | 24ur.com WWW.24UR.COM Nihalka na Veliko planino je ustavljena. Preventivni pregled je namreč pokazal, da je udar strele poškodoval vlečno vrv, inšpektor pa je do...
  3. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Odvisno kje. Verjetno pri Slivki bolj kot pri tebi, glede na to, da ste skoraj 1000 VIŠINCEV razlike, hehe
  4. Z M A J

    Jamralnik v2

    Netopirja danes peljal h Kamniškemu mojstru za DE vozila, pa nisem prepričan, da sem dobil pravo vodno cev, za zamenjavo počene. Original cev je že dalj časa NEDOBAVLJIVA.
  5. Z M A J

    Chat is back ...

    Meni je uporabnik GELIPTER s foruma pred leti dal neko zadevo proti mravljam in praverjetno deluje, daj mu piši ZS.
  6. Z M A J

    Aktualni dogodki!

    Zbrani poštenjaki bodo gradili; Iskani Karner gradi luksuzno sosesko v Ljubljani, izdal obveznice za 35 milijonov | 24ur.com WWW.24UR.COM Kako bo eden najbolj znanih slovenskih obtožencev Mihael Karner, ki ga ZDA, po več kot desetih letih od aretacije v Avstriji, še vedno iščejo...
  7. Z M A J

    Chat is back ...

    A imajo kondome, ker se bojiš za pridelat dodaten podmladek?
  8. Z M A J

    Košarka

    Ni jim dosti manjkalo do USPEHA
  9. Z M A J

    Jamralnik v2

    DeSUS strategija :))) Dokler ti ne (nehote) odpelje vozička, ko je še mali otrok noter, je vse v redu
  10. Dobro jutro! Vam tule lepim 2 odgovora mojstra Pelka; 1. Mazda cx 7 naj bo pozoren na sklopko kaksna je da ni trda da ne drsi pa preveri naj kdaj je bila sklopka menjana. Porabo goriva naj pricakuje 12 litrov 2. Mazda 6 2019 lahko vode pritece pri sprednjem vetrobranskem steklu spodaj v vogalu naj prvo preveri pod plastiko v motornem prostoru tam k so brisalci naj sname plastiko dol in spuca prvo kanale za odtekanje vode Lp Simon
  11. Ali pa recimo kdor ima strešno okno oz. panoramo in če niso sčiščeni odtočni kanali, tudi lahko kam priteče, pomoje?
  12. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Dans gre podmladk v srednjo šolo oz. gimnazijo in se MAW ŠEFA POČUTM (kot reče g. LOJZ).
  13. Kot starševska omejitev za telefone otrok. Odvisnikov od ekrančkanja je žal čedalje več, že med hojo, med vožnjo, stalno ... Japonsko mesto predlaga 2-urni dnevni limit za pametne telefone | 24ur.com WWW.24UR.COM V japonskem mestu Toyoake bodo morda uvedli priporočilo, da bi lahko prebivalci zunaj službe in šole uporabljali pametne telefone največ dve...
  14. Z M A J

    Sprememba cene goriv

    Lahko bi posadil za volan Tesle magari A.S. da Silvo (zame najboljši dirkač vseh časov), pa ne bi bilo bistveno drugače, ker fizikalnih zakonov se v tem primeru ne da ogoljufat, a ne?
  15. Verjetno res, ampak kakorkoli obrneš je v tem primeru res veliko avta za neka 2 Smuka, sploh če so bili že narejeni kakšni večji servisi in poštimane težavne zadeve, heh
  16. Z M A J

    Sprememba cene goriv

    Pred dvema letoma sva iz smeri GG proti prelazu Črnivec "spontano" maksimalno pognala vsak svojega stroja; Tesla S (dual motor) in jaz mojega takratnega optimiziranega Z4 3.0 in je bilo točno to kar ti opisuješ; na ravnici mi je lepo bežal, potem so prišli rahli ovinki, sem se mu bližal, kasneje bolj zaprti ovinki, sem mu priškripal tik do zadka in moral zavirati da ni počilo.
  17. Sem poslal dr. Pelku obe2 vprašanji na e-pošto, me zanima kaj bo napisal za 2.3T
  18. Z M A J

    Zanimivi oglasi

    Sem bil prepričan, da je takle RangeRover veliko cenejši, pa očitno kar držijo ceno oz. tule ga je treba še prodat; https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=21065018
  19. A tistega ko smo govorili v Cx7? Verjetno bolj v smeri odpada, ker Soča bo verjetno prinesla kakšno lepo denarno globo, če se je boš "lotil", heh
  20. Je morda kakšna težava oz. vprašanje za našega MAČKA?
  21. Lahko bi ponovno izvedli kakšen skupinski nakup, kot pred leti, če je kdo ZA?
  22. Z M A J

    Aktualni dogodki!

    A je kdo vabljen naslednjo soboto na poroko; ko se bo ženil z Nu3jo in da mu za poročno darilo prinese GOLOBE?
  23. Z M A J

    Pametne/športne ure

    Moj (planinski) kolega celo trdi, da so Avstrijci dejansko Severni Slovenci
  24. Z M A J

    Pametne/športne ure

    Gledel na to da sem "hribolazec" že dobrih 42 let, pa med drugim osvojil GG (najvišjo goro severne sosede) in imam v planu še kaj višjega v kratkem, nimam težav s tem. Imam pa sicer tudi seboj kakšne papirnate "karte" na katere se vedno najbolj zanesem, kot zanimivost, zanje ne rabiš niti omrežja, medtem, ko si lokacijo pa kar "sam določiš"; analogno
  25. Z M A J

    Pametne/športne ure

    Za v hribe nimam ničesar, le (ponavadi) dobro družbo, in pljuča, ki dihajo na polno ter uživajo v alpskem zraku.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.