-
Sporočil
30.543 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
185
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Z M A J
-
Pozdravljen, ravnokar se dogovarjam s podjetjem VITATERM, ki so se izkazali za najboljšega ponudbnika in tudi na podlagi priporočil prijatelja. Kontaktiraj jih, naj ti strokovnjaki predlagajo rešitve.
-
Si želim gume čimdalje ohraniti takšne. Danes testiral ovinke pri višji hitrosti in popolnoma mokrem cestišču, sem bil impresioniran k zmaj
-
Tem se potem ne reče PIRJEN, ampak NAKOLESARJEN, zlasti če je pil RADLER-je
-
Na Štajersko AC pri Domžalah proti LJ ne grem nikoli več oz. s svojim avtom NE, dokler ne bo odprta v vsej svoji veličastnosti. Kot prvo bom privarčeval na času, živcih in gumah, ko imam glih nove Bridgestonke na Netopirju. To je tako razbrazdano cestišče, da te je prav strah, da kje gumo prebiješ ali kaj poškoduješ, sicer pa itak celi čas drgne od tistih nazobčanih črt. Aja, pa rezervne gume tudi nima ta avto, tako da ...
-
Fotka z mojo domačo živaljo; čuvajko okolice hiše P.S. pravijo da ima vsaka hiša svojo kačo, če ne drugega na dveh nogah, haha
-
Kar se tankanja bencina tiče, grem najraje na Shell in sicer mi je najbližji na obrobju Komende, tam imajo še vedno 95 oktanca E5, MOL me je razočaral s prehodom na E10. Raje se peljem malo dlje, v obeh smislih najprej tja tankat in kasneje z večjim dosegom.
-
Rekorder; S petimi promili alkohola v ovinku zletel s ceste | 24ur.com WWW.24UR.COM Škofjeloški policisti so obravnavali 54-letnega voznika, ki je bil samoudeležen v prometni nesreči. Med postopkom so ugotovili, da je moški vozil s kar petimi promili alkohola v krvi.
-
In posledično povsem skurjenimi možganskimi celicami (ko čedalje več beremo o dolgotrajnih poškodbah sivih celic zaradi (pretiranega) alkohola).
-
Danes v nabiralnik prejel plačilni nalog redarstva Ljubljane, ki sem se ga kar nekaj časa bal, no pa bo polovička 20eur in sem totalno navdušen. Sem pa danes prejel tudi še uradno "obvestilo o izbiri" za novo delovno mesto, tako da ni tako slab dan kot je sprva izgledal, haha
-
Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Z M A J je odgovoril na Z M A J-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Pele mi je napisal, da brez številke šasije VIN, bo težko podal oceno stroška. -
Dobro jutro poganjalci, tule en zanimiv predlog; Maratonski krog po Brdih in ob smaragdni reki – izlet za dušo WWW.RTVSLO.SI Kar je Toskana za Italijo in Provansa za Francijo, so Brda za Slovenijo. Tudi v kolesarskem pomenu. Slikoviti griči med trtami in sadnim drevjem ter razgledi na vse strani, za dobro mero pa je na drugi strani Sabotina...
-
Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Z M A J je odgovoril na Z M A J-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Živ, bom pisal dr. Pelku in potem tule javil odgovor. -
"Iz tujine so hodili k nam gledat, kako se dela" WWW.RTVSLO.SI Odločitev o graditvi tovarne Meblo so sprejeli v Ljubljani, pri tem pa je verjetno prevladalo to, da je bil Solkan znano mizarsko središče. Prva delovna sila in strokovno znanje sta prihajala prav iz vrst Solkancev.
-
AC so uspeli totalno izjebat tudi v smeri Gorenjske oz. KR-vzhod se začne in to traja pa traja, mah eno samo veliko gradbišče je postala ta naša Kokoška. Dinamika del pa ...
-
Jah lahko ti povem, da nisem glih une sorte, ki stalno nekaj tarna in godrnja nad razmerami, a da bi bilo karkoli drugače, ne naredi pa NIČ?
-
Sem imel zdravniški pregled za novo zaposlitev tik po praznikih, ki so bili ... (legalni, to je vse), haha
-
Na primorki spet počilo: nesreča v delovni zapori | 24ur.com WWW.24UR.COM Primorska avtocesta je med Postojno in Razdrtim zaprta v obe smeri zaradi prometne nesreče v delovni zapori.
-
Presneti alkohoLJ; Tudi majhne količine alkohola lahko škodujejo možganom, opozarja nova raziskava | Vizita.si VIZITA.SI Dolga leta je veljalo, da je zmerno pitje alkohola razmeroma varno.
-
Dobro uspel današnji piknik, sledita še 2 dneva precej različnih aktivnosti.
-
Dobro izkoristite praznične dni oz. podaljšan wikend za zunanje aktivnosti, ne teh dni PREEKRANČKAT; haha.
-
Škodo kupi, tista jim naw ušeč, haha
-
-
Včer pa iz Kamnika prek Črnivca mimo Četare in potem povratek v Kamnik čez prelaze Lipa, Slopi in Kozjak. Skor 70km, višincev pa se je tudi nabralo, haha Fotke pa dokaz, da nisem strujevodja :))