-
Sporočil
23.631 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
499
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Ma smo bili bogi. Drugi po Evropi so se vozili takrat v Toyotah, Mazdah in bmw-jih, mi pa v zastavah, moskvičih, škodah in trabantih. In še prepričevali so nas, da je to najboljše. Ameri pa so se delali norce iz naših yugotov celo v filmih.😄 Je pa bila zastava zanimiv avto. Si imel vsak vikend za šraufat kaj na njej. Če nič drugega, si moral vsako leto zamenjati manšete polosovin, ki so se razpadle. Nikoli ni bilo dolgčass temi avtki. Če si naredil 120Kkm z njo, si bil že car. 🤪
-
Kakšna smešnica od avta je to bila. 😄
-
Lučka za nalet?
Alex je odgovoril na Jaka32-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
To bo to. Meni se tudi večkrat pojavi, ko je sonce nizko in verjetno pod točno določenim kotom. Se pa tudi hitro ugasne. -
yeah.
-
Mene bodo cepili z (baby) johnsonom. Upam, da ne bodo falili in mi dali ampulo z šamponom namesto cepiva. Baje, da je stranski učinek ponovna rast las. 🤔
-
Super. Mene to čaka v soboto. Kaj si dobil? Opel astro ali kaj drugega? 🤗
-
Še dobro, da me niso cepili do sobote. Pol bi pa rekli, da goljufam, ker imam čipiranega... Mozak namreč, ne avta. 😬
-
Kava je dejansko lahko zdravilna. 7 razlogov, zakaj je kava zdrava WWW.GOOGLE.COM Obstaja veliko več drugih pijač, ki bi jih dejansko...
-
Saj je v bistvu imam cepljenje šele ob 17. uri. Valjda bom prišel do takrat domov. 🤔
-
Ne, ni mi toliko za potovanja. V bistvu se bom cepil, da bom kontra antivaksarjem.🤪 Ponavadi mi je všeč tisto, kar večini ni. In ker drugi opciji ni všeč cepljenje, oziroma zanikajo virus, se moram obvezno sam cepit.
-
Zdajle sem dobil termin za, cepljenje. Uganite kdaj.....to soboto. 🙄 A bi lahko izbrali bolj neugoden dan.
-
O, ta pa mi je nova. A je pomembno kakšne so, za, tarok, briškolo, poker? 🤪 Si pa črke verjetno segreval z fenom?
-
A si odstranil vse napise dol? Saj je le prilepljeno, ne? Kaj si uporabil, ribiški laks?
-
V bistvu so dve do tri kavice na dan celo zdrave, ker ima kava antioksidante. Seveda ne za tiste z visokim pritiskom za ostale pa ja.
-
Uf... Samo te pijače z mehurčki pa niso najbolj zdrave. 🤔
-
Telefon-baterija. Honor 9, star pet let. Najprej se je segel tako, da ga nisem mogel več držati v roki, nato se je začelo iz njega kaditi. Vrgel sem ga na, teraso kjer se je vnel ogenj. Ta je sicer hitro ugasnil, a delo je bilo narejeno. Pa so šle skoraj vse slike in tel. številke v maloro.😬
-
Meni se je vžgal telefon. Sicer se je hitro ogenj pogasil a vseeno. Koliko požarov bo, ko bodo polnili te skiroje, električna kolesa, in avte. 🤔
-
Saj lahko pogledaš z notranje strani blatnika. Tam se ne da skriti, ali je bilo zavarjeno šli ne. Ponavadi se zbrusi vare samo zunaj.
-
V mat soul red? 🤗
-
Sanke bi snel dol in bi jih pobarval za prav z dvokomponentna akrilno mat črno barvo. Vem, da drugače ne bi bilo v redu.
-
Mogoče bi pa probal voziti kako novo hondo, pa bi potem primerjal. Ne vem zate, a odkar sem dal noter v menjalnik moje 6- ke drugo olje, je menjalnik mehak kot putrček. Niti ne veš, kdaj si menjal. V bistvu nisem še vozil avta z tako dobrim ročnim menjalnikom pa sem jih imel veliko. Veš kaj mene najbolj impresionira pri passatu? Nič.
-
Kje sta bila tukaj, ko sta kuhala kavico?
-
Tole tukaj .https://plastidip.si/izdelek/full-dip-mat-osnovne-barve/Sem prvič delal z njim in moram reči, da je, vsaj meni, ful boljši kot plasti dip, ker ni tako hladno mat. Je lepe svilnate barve.
-