Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.631
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    499

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Korona - Covid-19

    To je normal o za vsako cepljenje. Pomeni, da je cepivo pričelo delovati in se telo brani z protitelesi. Kdor je nagnjen k višji temperaturi jo lahko dobi. Drugi gre mimo brez problemov.
  2. Jaz imam za njih predplačniško kartico in naložim gor toliko, kolikor je cena.Nisem pa še imel problemov z Kitajci v smislu, da kaj ne bi prišlo ali da bi bilo kaj polomljeno.
  3. Alex

    Pohvalite se,...

    Jaz imam rad okoli sebe veliko ljudi. Predvsem zabavnih in optimističnih. Tako v službi kot tudi privat.Ponavadi je okoli mene vedno hrupno, zabavno, veselo. Ne maram zateženih, čudaških ljudi. V službi me vedno pogrešajo, ko sem recimo na dopustu. Poskušam dvigniti razpoloženje in moralo sodelavcem, če je to potrebno. Rad sem na odru v soju žarometov. Sem skromen. 😇
  4. Res je. Jaz sem čakal na njih okoli dva meseca. Na koncu je bil gor na paketu žig iz Nizozemske. 🤔 Najbrž je vstopil paket tam v Evropo. Mislim, da pašejo tudi na cx 5 saj je zunanji fi cevi (oem),ljer se privijačijo gor, enak kot pri 6-ki.
  5. V živo v bistvu niti ne izgleda tako slabo. Meni so všeč karbon nastavki nikakor pa ne inox(preveč vintage). Seveda ima vsak svoj okus. Važno je, da je lastniku avta všeč, kar naredi na avtu.
  6. Res je. Vedno crom, inox izgledajo večji. Je pa dejansko 102 mm izmerjeno s šublerjem. Mogoče še z druge strani. Razlika je tudi v sami debelini stene končnika. Tvoj je mogoče 1-2 mm, pri meni je 5mm.
  7. Jaz mojega nisem Res se mi ni dalo zaradi mraza. Bo pa treba, ker je noter svinjski. Ali pa bom počakal, da pridem s smučanja pa bom potem to naredil.
  8. Fi 100
  9. Alex

    Pohvalite se,...

    Res je. Pa pri nas je še burja. Sem naročil mlačno vodo, ker naj bi bilo kao boljše. Dokler sem jo prinesel do avta se je že shladila. 😬 Tako, da sem vse skupaj bolj za silo opral.
  10. Pa seveda Em mislil na Dončiča. A obstaja še kak lukec? 😊 Kaj pa, če hočem slučajno prodati avto in kupec ne mara rolov zadaj? Rešitev v petih minutah. Vzameš imbus ključ in jih snameš dol. Enostavno. Evo. Sem jih montiral. Meni ne izgleda slabo. Pa imam občutek, da gre mazda malo boljše. 😁
  11. Alex

    Pohvalite se,...

    Jaz sem se danes že na hodil proti Izoli pa tudi Mazdo sem opral pri 0°C. Kar zanimiva izkušnja.
  12. Alex

    Korona - Covid-19

    Res je. 😏 Daj mazda 59, prosim nehaj objavljati. Sem nazaj. 😁
  13. Luka... who? A imamo v mislih istega (isto) Luko? Sem slišal, da madžarska nafta ni niti tako slaba. Bi bilo za probat.
  14. Mikavno?... ti to resno pri teh letih? Streha? 🧐
  15. Alex

    Korona - Covid-19

    Misliš, to, ker voziš Mazdo ali sem kaj zamudil? 🤔
  16. Dokler je še OMV. Le kje bomo potem tankali? 🤔
  17. Kaj bi ti raje suv? 😇
  18. Alex

    Korona - Covid-19

    O čem ti to? A je kak kratek stik? 🤔
  19. Alora bo treba nabaviti kak star yugo. Ni druge. 😁
  20. Od česa neki le? Boss, a nimaš stanovanja za delati "tiste" stvari? Sem mislil, da, se to konča, ko si mlad? 🧐
  21. Alex

    Korona - Covid-19

    He, He. Ne. Samo sedaj sem se testiral zastonj in grem lahko na... smučanjeeee. 😁😁
  22. Alex

    Vinjeta

    Če se ti pa slučajno na hlače prilima, pa lahko tečeš po vseh hitrih cestah in avtocestah brez strahu, da te kaznujejo. Sam hlač si ne smeš preoblačit. 🤗
  23. Alex

    Vinjeta

    Jaz jo dol spraskam kar z "kitarskim" nohtom. Zares gre hitro in na koncu očistim šipo še z razkužilo za roke, ki ga imam vedno v avtu pri roki.Par minut dela.
  24. Alex

    Korona - Covid-19

    Mi smo našega starejšega takoj peljali na burjo, da se je utrdil. In res, nikoli ni bil bolan. Je treba začeti takoj "na polno".🤗
  25. Alex

    Korona - Covid-19

    A ste že otroke poslali malo na luft, da se en malu "prezračijo". 😊
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.