Skoči na vsebino

Predictive Power Management


Don

Priporočeno sporočilo

A ima to sploh kaj veze? M3 je hiter, 335i tudi, 130i itd... Niso slabi avti (nasprotno, ?isto ok so) ampak odpreti novo temo zato, da predstavi? neko tehnologijo konkuren?ne znamke je pa malo fanati?no a se ti ne zdi?

 

Nisem je odprl, da bi potrjeval, da je BMW najbolj?a znamka. 1. sem jo objavil zato, ker je pa? zadeva dokaj nova, 2. je zanimiva za vse, ki jih zanima avtomobilizem. (vsaj tako sem mislil, ker se tudi men zdi marsikaj zanimivega kar preberem na mazda-si.net) 3. vedel sem, da sem najbr? ?lanek zasledil prej kot vi, ker pa? bolj spremljam BMW novice, tako kot vi verjetno bolj spremljate za mazde, renaulte... (tudi ti Symon objavlja? grafe in ?ase iz Ringa o renaultih) Toliko o fanatizmu. Tudi sam berem ostale forume in ne samo BMW foruma. Mislil sem pa?, da bi zanimala tudi vas, pa vas o?itno ne in to celo takoj vzamete za nekaj, kar naj bi bil napad na vse ostale znamke... WTF? Poglej do kam smo pri?li...

 

Bom pa od zdaj naprej sigurno bolj pazil, da ne bom povdarjal, da ima BMW kak?no stvar bolj?o kot kater drug proizvajalec avtomobilov, ?eprav bo v?asih ob zmotnih objavah te?ko. :blush:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No a je bilo tako te?ko? :jezicek: Zdaj naj ?e Mazda?i priznajo, da si globoko v sebi vsi neizmerno ?elijo BMWja in take superiorne tehnologije, si podajte roke in bo mir. :hohoho:

 

 

Evo, da se bo? potola?il, nekaj fotk... :D Od tega kar nekaj mojih, da ne bo? mislil, da ne maram BMWja, sem jih celo fotkal. :hudicek:

 

Kaj ?e je bilo te?ko?

 

.. bom pa naslednji teden kak?no nalo?il na ra?un BMW-ja, ko pridem iz http://www.bmwslo.com/novice/izlet-v-bmw-t...24-oktober-2012 :harhar::P

 

Lepe fotke mimogrede. :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ?e je bilo te?ko?

 

.. bom pa naslednji teden kak?no nalo?il na ra?un BMW-ja, ko pridem iz http://www.bmwslo.com/novice/izlet-v-bmw-t...24-oktober-2012 :harhar::P

 

Lepe fotke mimogrede. :D

 

Napisati, da ne bo? ve? odprl teme s provokativnim naslovom. Razen, ?e bo? napisal da je Audi TDI zakon, tega imajo tule na forumu pomoje ?e raj?i.

 

No le daj, to sem pa ?e ve?krat razmi?ljal, da bi ?el. Ampak je zaenkrat ostalo pri razmi?ljanju. :D

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni pri temi oz. naslovu teme provokativnega. Pravzaprav je vse kopirano iz ?lanka ... Po tem takem tudi ti provocira? z objavami grafov ... :rolleyes:

 

Kakorkoli ...

 

Graf je bil le kopiran v temo namenjeno temu. :D

 

Daj ne kompliciraj pa prid na kofe pa se bova v ?ivo pomenila raj?. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.