Skoči na vsebino

audi rs 600km


Guest DANDO

Priporočeno sporočilo

sem v petek ?el z grubeli?em z audijem rs k lindi?u, da bi nekaj klimo prestavil.po obvoznici.prva druga tretja nobenmu ni? jasno.avto leti kot avion.men je blo kar slabo.sem se z obema rokama dr?al za kljuko.hitreje pa ?e ni ?lo.je rekel da se je pri tr?i?u peljal 310km/h.predelava tazga avta do zdaj je pri?la okrog 8000 eur.mi je pa v?e?, ker se avto ne spreminja po zunanjosti.je rekel da ga to sploh ne zanima.va?no je kaj je pod pokrovom.zunaj naj avto ostane originalen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v soboto je dirka na grobniku.mislim da je omenu kot konkurenco hrvata s por?em, ampak da ima por? 3 sec slab?i ?as, torej si lahko obetamo zopet prvo mesto.me pa ?udi, da glede na to koliko gledalcev je na takih prireditvah, ni nobenih sponzorjev.baje tudi nagrad ne, recimo v slo skoraj ni?, v hr nekje okoli 1000 eur.stro?ki,ni? druzga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj ko sva se z edijem pogovarjala, dejansko je tako.je pa tud res , da ni nih?e dozdaj iskal nobenga sponzorja,?eprav glede na obisk gledalcev, za to kar bi si s to reklamo pridobil,ne razumem.saj tukaj niso veliki zneski.mogo?e bo ?ez leto ali dve druga?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.