Skoči na vsebino

Miatarji - Razno


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Za moje pojme 2. ?e je res 1.8. Pol pa sam ?e spojler dol in druge feltne gor :bravo:

 

 

Odvisn pa od tega kok ma vesele avto pedenat..v tem primeru pa kar 3. in veselo v ?oping

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

novomeska tudi ni slaba...vem z prve roke...lepo merkana...tut malo vozena...garazirana..pac poznam lastnike...

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo se mi zdi edino sumljiv letnik..zelo malo jih je FL iz leta 01 :huh: ?e ?e to slu?ajno ne ?tima, pametno ?e ostalo trikrat preverit

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt mislim da je uvo?ena. Ker v tujini so ?e bile 2001 letnik FL...

 

Lahko pa tudi tako kot si ti reku ja...podobno kot je bila moja. Samo se ?ele zdej vidi da je bila precej udarjena, ko je razstavljena...mislm da tut neyko ni vedu tega...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upra?anje:

 

ker ima miata zadnji pogon se mi poraja upra?anje, je bol? dat bolj?e gume spredaj al zadaj?.. jaz osebno raj vidm da mi rit odnese kot nos..

 

kaj pa je bol? bi pa rad sli?al ?e od drugih:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upra?anje:

 

ker ima miata zadnji pogon se mi poraja upra?anje, je bol? dat bolj?e gume spredaj al zadaj?.. jaz osebno raj vidm da mi rit odnese kot nos..

 

 

 

 

x2

 

Rit bos ze ujel...ko pa spredi odnese si pa prec v kakem robniku,avtu, itd...

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za mx5 je boljs, da so boljse gume spredaj (ker nekih visokih avtocesntih hitrostih, kjer pride do aquaplaninga, s tem avtom tako ali tako ni)

 

drugace, pa mojo mx5 caka se sanacija karoserije (standard mazda bolezen, rjavi pragovi), in pol se lepotilni tretman..anze pravi kakih 600 eur bajbaj

 

bo pa lepa navzven in navznoter :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko rje pa ima?? Sam na ?rni se itak ne vid tok dost, je pa fajn da jo bo? dal popravt :bravo:

 

 

Zdej mi pa vsi povejte, bi bili za to da se pove?emo ?e malo z hrvati-mad?ari-avstrijci-italijani, pa ker smo ravno na sredini, naredimo meet pri nas? :D

 

Ravno gledam na FBju, italijanov je kar precej z mx-5kami...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri vozniku je se kr, pri sovozniku ne tok, ampak ce se ze grem pol bom naredil (no, jaz ne anze pa res) tko kot je treba

 

2x tole http://www.ebay.de/itm/MAZDA-MX-5-Schwelle...;_qi=RTM1178061

 

pa se delo in poliranje na koncu, da se sajna vse skupi

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je pa zaenkar po treh letih samo na prtla?nku mal vn udarl... tko da sm dal u?timat zj to:).. upam pa da bo v petk celotn avto z vsemi dodatki k se ?timajo fertik:)..hell yea..

 

jp wankl.. se strinjam:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tega sm jzt naro?u pri Ilmotorsportu, malo je treba ?e sicer upasat, ampak bo pasalo ;)

 

So pa ?e manj?i, samo tisti predel kjer se rado dela luknja, ali pa samo prag, brez blatnika. Jaz sem blatnik vzel ker je bilo treba ?e tam ?vasat...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri vozniku je se kr, pri sovozniku ne tok, ampak ce se ze grem pol bom naredil (no, jaz ne anze pa res) tko kot je treba

 

2x tole http://www.ebay.de/itm/MAZDA-MX-5-Schwelle...;_qi=RTM1178061

 

pa se delo in poliranje na koncu, da se sajna vse skupi

 

Jaz moram tole tut zrihtat :glare:

A ze kaj ves kako je s postnino v slo? Je ista ce vec delov narocis? Jaz grem naslednji teden do tomca da pogledamo stanje in se po potrebi naroci dele, ce je ze prevec rjasto.

 

Ce lahko pocakas do torka/srede pa narediva group buy ce se kaj pozna na postnini :prstgor:

 

Lpb

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

postnina je dzabe, sem vprasal pride 25 za oba kosa...

bom pocakal ni problem, meni se ne mudi

 

?e ni cela rjasta, potem se da re?it tudi s tem: http://www.ebay.co.uk/itm/MX5-Eunos-Miata-...=item35c773d75c

 

Pri meni je kar lepo uspelo, ker je bilo rjasto samo v kotih obeh pragov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dons sem z li?arjem govoril, pravi da tisti ve?ji del skoraj da ne pride v po?tev, ker pri mojih pragovih ga je tako ali tako pol stran vrgu, ?e bi moral pa ?e celega uporabiti, pa pravi da kar malo odstopa, in bi potem rabil veliko kita na zadnjem boku, da bi stvar zgledala uredu...

 

Druga? pa tole

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2013/05...ak-records.html

 

:D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

V00t...dej nej to kdo proba na NA...to bi mogl bit noro :D

 

Objavljena slika

 

Ta bi mogo?e pasala je kot od NB II

 

aja zbri?ite me sem pozabil :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.