Skoči na vsebino

Oddih


komar

Priporočeno sporočilo

Ej foruma?i!

 

Nekaj ?ase me ne bo na forumu - gram ?ofat in gledat senjoritas in knacken bikinis...(pa mislim, da Davida tudi nekaj ?asa ne bo - ?ofa v toplih krajih :jupiii: )!

Skratka, odpo?ili si boste lahko vi in server, ko ne bo poplave junk postov-hehehe :vesel:

 

Mejte se lepo in u?ivajte, kajti...

 

I'll be back!!!! :bravo:

 

:cheers::danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, Bosti, a zapremo forum za ta ?as ko sta na dopustu?? ;)

U drunk ? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ufff.....evo jest sem doma......?e kar egiptovsko nastrojen... :jupiii:  :jupiii: 

 

 

LP daVid

a si vidu kak?ne teroriste? :ne vem:

 

:D

po moje teroriste ne, v taksni idili pa je bilo po moje veliko tenoristov...pa sopranistk, se posebej zvecer v morju in po apartmajih :ljubezen::hohoho::vesel::bravo:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne vem ?e.....sestra mislim da bo ?la.....zame pa ?e ne vem....mogo?e pa te pridem pozdravit....:)))

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Ej sem pa vesel da si se po 100 letih spet oglasla.....very very busy lately?? :ouje:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne vem ?e.....sestra mislim da bo ?la.....zame pa ?e ne vem....mogo?e pa te pridem pozdravit....:)))

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Ej sem pa vesel da si se po 100 letih spet oglasla.....very very busy lately??  :ouje:

...No bi bilo lepo in si vabljen.......jaz bom sigurno... :rolleyes:

 

...hmmm, ja ni ?asa.. :blink: ..saj sam ve? kako je, ko si mlad in... :rulam::ouje::ouje:

 

lp MM

 

p.s. smo na zveziiiiii... :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Na ravnem ne, v klance pa tud to rata... pred leti sem probal bit heroj... pa me je tako zabilo, da sem samo obrnil in domov. Takrat me je streznilo. Kolo je zahrbtno kar se tega tiče... lahko igram basket z laufanjem gor in dol po igrišču in ni panike pa ne grem čez 140 in sploh se ne zadiham. Od kar imam e-bike sem pa ne glede na teren tud pod 150 na varni strani.
    • In potem z očali, ki so "pravilno" brušena vidiš normalno, recimo, na zaslon fotoaparata. Dokler iz "landscape" ne obrneš fotoaparata v pokončni format. Takrat kar naenkrat "pravilno" brušeni polarizacijski špegli ratajo nepravilni.    
    • Jaz ničveč. V ponedeljek DHL pripelje elektronskega. Nič vzmeti, nič odvijanja po uporabi.
    • Meni so krasne, super so na tem avtu.... 
    • Ne delujejo dobro z avtomobilskimi armaturnimi ploščami ali zasloni LCD (zaslon s tekočimi kristali).    Tole drži samo v primeru, da so leče narobe pobrušene in vstavljene v okvir. Zato ne vidiš na noben zaslon, telefon itd. Če pa telefon obrneš ali pa glavo, ko jih imaš na glavi pa boš videl na LCD števec v avtu!  To se dogaja ponavadi pri slabših, cenejših ali pri nepravilni obdelavi leč v očala. Zato je najboljše očala pri nakupu preizkusit, da nimaš kasneje takne težave.  Te stvari optiki dobro poznajo. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.