Skoči na vsebino

radar detektor


mazda3igor

Priporočeno sporočilo

LP zanima me ?e ima kdo radar detektor in kateri bi bil najbol?i....

 

Mam 2 in oba sta po svoje dobra.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha katera dva... pa zazna pi?tolo prej ko nekateri pravijo da ko te snajpne ?ele za?ne piskati... pa kateri bi biu najbol?i zanakup... da bbi res delovalo tk ko je treba...

 

Probaj to:

http://www.natv.si/radar-laser-detektor.ht...CFUVZ3godaAgAeQ

 

Jaz ga sicer nimam, pravjo pa da res deluje.. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasvet glede teh radarjev, ni nujno da vi?ja cena pomeni bolj?o kvaliteto + navadi se na konstantno piskanje, ker ti zaznava vse frekvence, sosedov senzor za lu?, telefonski signal itd...

 

ok bolje to kot pa da pla?a? kazen:)..
Not drink when Drive
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tud mel kaj takega!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha katera dva... pa zazna pi?tolo prej ko nekateri pravijo da ko te snajpne ?ele za?ne piskati... pa kateri bi biu najbol?i zanakup... da bbi res delovalo tk ko je treba...

 

Prvi se ne dobi ve? in je forbidden. :hudicek:

Drugi pa je TALE, za katerega se mi je moja smejala, samo po par dnevih pa ne ve?. :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi se ne dobi ve? in je forbidden. :hudicek:

Drugi pa je TALE, za katerega se mi je moja smejala, samo po par dnevih pa ne ve?. :vesel:

 

 

Pa je ta drugi OK? Ko se prizge... ali je glasen? Se da nastavljati glasnost in da si to tudi zapomni?

 

Jaz sem pred parimi dnevi kupil takega >> http://www.simatik.si/1124-radar-detektor-a380.html

 

Pa naceloma je OK... samo to me moti, da ko zalaufas avto, teta v kitajski anglescini blebeta ene pol minute in nasteje vse mozne signale, ki jih zaznava ... Pa glasnost je vedno ob zagonu na max. in se jo da sicer malce utisati (tri stopnje)... samo ob naslednjem zagonu vse te nastavitve pozabi ... :( ... Drugace deluje zadovoljivo... odvisno od nacina delovanja (avtocestni nacin je bolj obcutljiv in v naseljih piska malo prevec...

 

Ce koga zanima, ga prodam za 35? ... pa bi raje probal kaj drugega... mogoce tudi malo drazjega ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je ta drugi OK? Ko se prizge... ali je glasen? Se da nastavljati glasnost in da si to tudi zapomni?

 

Jaz sem pred parimi dnevi kupil takega >> http://www.simatik.si/1124-radar-detektor-a380.html

 

Pa naceloma je OK... samo to me moti, da ko zalaufas avto, teta v kitajski anglescini blebeta ene pol minute in nasteje vse mozne signale, ki jih zaznava ... Pa glasnost je vedno ob zagonu na max. in se jo da sicer malce utisati (tri stopnje)... samo ob naslednjem zagonu vse te nastavitve pozabi ... :( ... Drugace deluje zadovoljivo... odvisno od nacina delovanja (avtocestni nacin je bolj obcutljiv in v naseljih piska malo prevec...

 

Ce koga zanima, ga prodam za 35? ... pa bi raje probal kaj drugega... mogoce tudi malo drazjega ...

 

ka pa tega ko si omenjal da si ga kupil pred par dnevi je vredo...

Not drink when Drive
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka pa tega ko si omenjal da si ga kupil pred par dnevi je vredo...

 

 

Saj o tem sem pisal... To je moj prvi in edini radar detektor dosedaj... ;) vzel sem predvsem iz firbca, da vidim, kako to sploh deluje ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a drg? ti je kull..mislim da bom neka nabavo al ma? kako drugo opcijo ?ee...

 

Ne... tega sem vceraj dal naprej... Sem pa preko eBay-a vceraj narocil eno Cobro ... da vidim, ce je to kaj boljse :)

 

jaz probam cobro ?e bi koga zanimalo :)

 

 

Cena?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.