Skoči na vsebino

dobava original filtrov


mmaazzddaa

Priporočeno sporočilo

Ali kdo ve ce se da dobit original filtre (oljni,zracni) da bi jih narocil po netu.

 

Mislim da originalnih sploh ni....pa zakaj hudica? Saj staneta oba ene 20?....

Ce pa zato, da bi fejkal 'uradni servis' pa ni vredno ker brez DSK itak ni nic.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz potrebujem filtre.do mazdinega servisa imam 60 km. ne splaca mi se hodit

 

ja saj ne vem zakaj, pojdi v prvo avto ?tacuno in bo? dobil vse.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede filtrov bi rad povedal svojo izkusnjo, pred enim mesecem sem si sam delal servis na moji ?estki in si

menjal vse filtre. Cez priblizno en mesec je avto na avtocesti za?elo du?iti, na koncu je bilo tako hudo da je sol 120 km/h, malo sem tuhtal kaj bi mu lahko bilo in sem prisu do zaklju?ka da je filter zama?en. Ko sem kupoval filtre za servis sem vprasal naj mi dajo od Nipparts in ker ga niso imeli sem vzel MANN in tocno ta filter je bil vzrok da je avto dusilo. Ko sem menjal ponovno filter je avto za?el vle?t kot v starih ?asih. Ko sem primerjal oba filtra sem ugotovil da sta v notranjosti sestavljena ?isto drugace, mann ima polovico filter, polovico je pa prazna plo?evinka in zgleda da ima premalo pretoka...hotel sem to povedati kot informacijo da ne bo ?e kdo si razbijal glavo z podobnim problemom :prstgor:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede filtrov bi rad povedal svojo izkusnjo, pred enim mesecem sem si sam delal servis na moji ?estki in si

menjal vse filtre. Cez priblizno en mesec je avto na avtocesti za?elo du?iti, na koncu je bilo tako hudo da je sol 120 km/h, malo sem tuhtal kaj bi mu lahko bilo in sem prisu do zaklju?ka da je filter zama?en. Ko sem kupoval filtre za servis sem vprasal naj mi dajo od Nipparts in ker ga niso imeli sem vzel MANN in tocno ta filter je bil vzrok da je avto dusilo. Ko sem menjal ponovno filter je avto za?el vle?t kot v starih ?asih. Ko sem primerjal oba filtra sem ugotovil da sta v notranjosti sestavljena ?isto drugace, mann ima polovico filter, polovico je pa prazna plo?evinka in zgleda da ima premalo pretoka...hotel sem to povedati kot informacijo da ne bo ?e kdo si razbijal glavo z podobnim problemom :prstgor:

 

No zato bi rad original,ker na netu je teh filtrov malo morje
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.