Skoči na vsebino

Nagajanje brisalcev


krco22

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav ze en cas nisem nic pisu na forumu ker na zalost nimam vec mazde 6 ze cirka 1 leto! Sedaj sem pa si kupu nekaj za vmes dokler ne bo spet kaka mazda . Sedaj imam Hyundai coupe 2,0Fx Top-K in imam ze majnsi problem z brisalci in sicer brisalci obstanejo v pokoncnem polozaju samo v prvi hitrosti tam kjer je zakasnitev brisanja in se ne spustijo dol v vseh drugih hitrostih deluje normalno se komu kaj sanja kaj bi to bilo? Ker sm tukaj vedno dubu kaksen pravi odgovor se ze naprej zahvaljujem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem imel enkrat podoben problem na eni Mazdi. Problem je bil v drsnih kontaktih na motor?ku - ti dolo?ajo kon?ni polo?aj.

Blo je zapacano in mal obnucano. Je pa namazano z mastjo, tko da ne ?ist spucat :D

Tle je ena splo?na fotka z neta -

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem imel enkrat podoben problem na eni Mazdi. Problem je bil v drsnih kontaktih na motor?ku - ti dolo?ajo kon?ni polo?aj.

Blo je zapacano in mal obnucano. Je pa namazano z mastjo, tko da ne ?ist spucat :D

Tle je ena splo?na fotka z neta -

Objavljena slika

 

 

To bom pa probal zrihtat sam da ne bo tok mrz namrec nimam garaze hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.