Skoči na vsebino

Ris na vetrobranskem steklu


Priporočeno sporočilo

Skratka budala jst( verjetno bi se LojZi strinjal :D) sem ob ?i??enje snega z avtomobila uporabu lopato.Uglavnem naredil sem ris po skoraj celotni ?irini vetrobranskega stekla.

Vest me pe?e in bi rad saniral zadevo.

 

Kaj lahko predlagate, vse kar sem jaz imel za idejo sem delil z drugumi pa so rekli da to ne bo dobro.

moja ideja je bila polir pasta ampak kot sm reku vecina mi pravi da s tem ne bom odpravu risa..

je pa ene pol cm siroko, globoko glih toliko da se pozna dolgo pa okol metra in pol...

 

 

Lepo prosim za nasvete!

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da ima? zavarovana stekla ker druga?e bo? rabu colat za novo ?ipo.

 

 

na zalost ne, oz ne vem to?no

 

sm mev podoben problem pa sva z kolegom ki se z avto stekli ukvarja probala ama vse brez u?inka tako da pride v ra?un samo menjava stekla. :angry:

 

 

mislim da bo to najcenej?a varjanta

 

car glass mogo?e?

 

za njihovo ceno dobim 2 ?ipi iz odpada

 

 

omg...z lopato!?! ?zmeden?

 

situacija je bila taka da druzga ni bilo

 

 

?e si iz Lj kontaktiraj podjetje Rogelj romat. Enkrat so mi ?e polirali sprednjo ?ipo.

 

zal ne se miz NM, tudi jaz sem razmi?ljav o poliranju, seveda da bi to sam doma naredu.

 

 

Kaj pa rabljeno steklo z odpada?

 

to?no to, imam jih nekaj v bli?ini

 

Kolk mene mede tale naslov teme... skoz pri?akujem sliko enega velikega ma?kona (Ris), ki se son?i na vetrobranskem steklu. :ne vem:

 

noupe boss it isnt a spam or troll...its for real in vest me ?ge ker je na puncinem avtomobilu.

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.