Skoči na vsebino

Ravnanje aluminijastih plati??


molek

Priporočeno sporočilo

Torej za 100? poravna, zakita praske ter po?triha vse 4?

 

Cao

 

Dvomim da vse to, ravnanje ja za ta denar, no mogoce se motim, glede Kureta pa sem slisal da je zelo dober in kvaliteten.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vulkanizer Zajc na Viru pri Dom?alah obvlada te zadeve, pa ?e precej cenej?i zna bit. Je pa uspe?nost ravnanja pdvisna od po?kodbe, predvsem pa od materjala iz katerega je feltna. Moje OZ feltne se dajo lepo ravnat, po besedah mojstra pa obstajajo tudi feltne, ki zarad premalo elasti?nega materjala lahko takoj po?ijo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vulkanizer Zajc na Viru pri Dom?alah obvlada te zadeve, pa ?e precej cenej?i zna bit. Je pa uspe?nost ravnanja pdvisna od po?kodbe, predvsem pa od materjala iz katerega je feltna. Moje OZ feltne se dajo lepo ravnat, po besedah mojstra pa obstajajo tudi feltne, ki zarad premalo elasti?nega materjala lahko takoj po?ijo.

 

Cao

 

No jaz sem parkrat (2krat) na svoji 6ki zvill platisca, enkrat sem na "nasi" cesti (so itak take kot da bi prezivele tisoc vojn) zapeljal v luknjo in zvil dve platisci na desni strani (prvo in zadnjo) prvo zvil tako mocno da je prijela v celjust, sel do Spana na Brezovici kateri mi je obe platisci zravnal odlicno, ni treslo niti niso pri ravnanju pocle tocne cene ne vem sem pozabil (cena je bila nizja kot sem pricakoval), drugic sem jih navil in sploh ne vem kje, vulkanizer pri menjavi gum povedal da imam rahlo jajcaste oblike itak so bile potrebne obnove zato sem jih ravnati in obnavlati peljal k Milanu v Celje, tudi z njegovim delom zelo zadovoljen,.... ja zelo je odvisno kaksne platisca imas in koliko so zvite, moje so bile mehke kot puter in elasticne, tako da z ravnanjem ni bilo problema,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti uredi vsak servis, jaz sem imel isto zadevo slabi dve leti nazaj in sem uredil pri g. Skorn?ku in je bilo mislim, da tudi nekje okoli 25EUR in je res odli?no narejeno bilo se nikjer ni? ne vidi, da je bilo kaj udarjeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.