Skoči na vsebino

Stevci


Hugo

Priporočeno sporočilo

Ok..stvar je taka mam mazdo6 2002 2.0 diesel...vcasih pri priziganju se mi stevci premaknejo do konca in pol nazaj sele Potem se obratomer normalizira...sisal sem da je pri novejsih avtomobilh to normalno,ampak to pri mojem ne nardi vedno,ampak samo vcasih zato pa se sprasujem ce je mogoce kaj narobe...kaj vi pravite na to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok..stvar je taka mam mazdo6 2002 2.0 diesel...vcasih pri priziganju se mi stevci premaknejo do konca in pol nazaj sele Potem se obratomer normalizira...sisal sem da je pri novejsih avtomobilh to normalno,ampak to pri mojem ne nardi vedno,ampak samo vcasih zato pa se sprasujem ce je mogoce kaj narobe...kaj vi pravite na to?

 

Men je na moji (6-ka 2003) tole samo enkrat naredilo in to v tistem momenu, ko se je akumulator dokon?no in za vse ve?ne ?ase poslovil. Tole je o?itno znak, da je fertig, zato me ?udi da pri tebi kasneje ?e vedno v?iga. :blink::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Že pol leta gledam vaje za hujšanje, pa nisem še čisto nič shujšal...
    • Pri nas se pripravlja pregon volkov, merjascev in ostale divjadi. Vsaj za nekaj časa...   Prihodnji teden bo tudi na Goriškem grmelo - Robin WWW.ROBIN.SI Začenja se mednarodna vojaška vaja Gromsko krilo – Thunder Wing 2024, ki bo od ponedeljka do petka potekala na območju občin Nova Gorica, Kanal ob Soči, Tolmin,   Nisem pa prepričan, če ne naredijo teli še več škode...
    • Zobarka je bila danes precej arogantna in pa "timing" jo je očitno matral, ker se mi je obetala zamenjava stare plombe, z lokalno anestezijo. Mi je pribila injekcijo in čez dobro minuto že pričela s posegom, seveda sem vse čutil, obenem pa nadaljnjih 2 uri, čutil ničesar v levem delu čeljusti. Je očitno tako dobra v načrtovanju, da bi jo lahko Ferrari vzel za pripravo dirkaške strategije, ohohoho
    • Če želite, da vas spremlja sreča, vsi vplačajte po 100€ na moj transakcijski račun. Nikar ne prekinjajte te verige sreče...
    • Na gradbišču: - "Suljo, jel u tebe metar?" - "Ma jok, jedva 15 cm..."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.