Skoči na vsebino

Zaganjac in lucka motorja


Priporočeno sporočilo

Zivjo,imam sledec problem zadnje tri dni mi nagaja zaganjac.Na zacetku je nagajal samo ob prvem vzigu,ce je avto dlje casa stal(cez noc) v drugo je pa prizgal normalno(vcasih je prizgal od prve vendar je bil prisoten zvok kot bi nekaj rahlo pocilo).Danes pa mi je ze ob vsakem prvem vzigu nagajal pri zadnjem vzigu,ko sem prizgal avto se mi je pa se lucka za motor prizgala,sedaj me pa zanima ce je mozno,da je to dvoje povezano,da se lucka za napakomotorja prizge zaradi zaganjaca.Avto je mazda 6 2.0d 89kw letnik 2003.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

mo?no je.. ali se ti je pri?gala slu?ajno tudi lu?ka za akumulator?

ko avto ni hotel u?gati, ko si obrnil klju? sploh ni obrnil zaganja? ali je bil sli?ati rahel "KLIK" ?

 

lucka je ugasnila,Zaganjac se pa slisi kot bi se enkrat kljuc obrnil
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.