Skoči na vsebino

2 DIN avtoradio


mladi?

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

Malo sem brskal po forumu in nisem nikjer zasledil debate o avtoradiih za mazdo 6. Zanima me ?e ima kdo kaj izku?enj oz. ali ve ?e se za mazdo6 2005 letnik dobi maska za avtoradio 2DIN. Malo sem brskal po spletu pa na?el maske samo za novej?e od leta 2008.

Hvala in lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

Malo sem brskal po forumu in nisem nikjer zasledil debate o avtoradiih za mazdo 6. Zanima me ?e ima kdo kaj izku?enj oz. ali ve ?e se za mazdo6 2005 letnik dobi maska za avtoradio 2DIN. Malo sem brskal po spletu pa na?el maske samo za novej?e od leta 2008.

Hvala in lp.

 

 

tudi ce je ni na trgu kontaktiraj radio vili oz gapex(kabuum sound)in ti jo naredijo po zelji ter zmontirajo

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa vpra?a? tudi ?gajnar-ja, v BTC, zraven Mazda servisa, obvladajo te zadeve maksimalno, pa ?e konkretne popuste imamo pri njih! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugace pa ebay. Pa potreboval bos mazda na iso radio adapter. Isto velja za radio anteno verjetno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zrihtal masko iz poliestra pa mal drga? zvezano vse skupej zadej pa tipka za vse 4 ?migovce pride mal drgam. cena 350 eur + radio. hvala vsem za odgovore

 

dej slikej pa nalimej sm gor pliz,da ostali vidmo kako zgleda :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej slikej pa nalimej sm gor pliz,da ostali vidmo kako zgleda :D

 

Ali pa ?e bolj?e, da pride na kak?en Mazda meet in zadevo poka?e v ?ivo. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.