Skoči na vsebino

Daljinec samo odklepa


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Imam Mazdo 6 SW letnik 2009.

Daljinec mi samo odklepa ne pa tudi zaklepa vozila. Preizkusil sem oba daljinca, zamenjal baterijo, na novo sprogramiral.

Ni? ne spremeni. samo odklepa in ni? drugega.

a je kdo imel ?e tako te?avo.

Na servisu pravijo da je ?el modul daljinskega zaklepanja in da je potreben nov ter oba daljinca.

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Imam Mazdo 6 SW letnik 2009.

Daljinec mi samo odklepa ne pa tudi zaklepa vozila. Preizkusil sem oba daljinca, zamenjal baterijo, na novo sprogramiral.

Ni? ne spremeni. samo odklepa in ni? drugega.

a je kdo imel ?e tako te?avo.

Na servisu pravijo da je ?el modul daljinskega zaklepanja in da je potreben nov ter oba daljinca.

 

hvala

 

verjetno bo? res potreboval nov modul in daljinca, ker verjetno pride dra?je, da se nov modul preprogamira na stara daljinca.

 

PS: na modulu preveri ?e, ?e ima? vse kable dobro povezane ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Imam Mazdo 6 SW letnik 2009.

Daljinec mi samo odklepa ne pa tudi zaklepa vozila. Preizkusil sem oba daljinca, zamenjal baterijo, na novo sprogramiral.

Ni? ne spremeni. samo odklepa in ni? drugega.

a je kdo imel ?e tako te?avo.

Na servisu pravijo da je ?el modul daljinskega zaklepanja in da je potreben nov ter oba daljinca.

 

hvala

 

Imel enake te?ave ?e po letu in pol. V garanciji zamenjali cel modul in klju?a. Od takrat

ni te?av. Zelo verjetno je to serijska napaka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pri meni se je pojavil isti problem. Kako si potem re?il te?avo?

 

Te?ave so se za?ele, ko mi je zalilo BCM modul in je sirena alarma na vsake toliko ?asa parkrat zapiskala sama od sebe, tudi ob izklopljenem alarmu. Pronicanje vode sem odpravil, vse presu?il, po 14dneh miru se mi pa pojavi tale problem.

 

Modul sem odprl in je suh, tudi kak?ne oksidacije ni videti. Je res edina re?itev menjava? Koliko to pribli?no stane?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da samo kakostikalo na kakih vratih ne dela, lahko je samo sprednji pokrov motorja in ne bo? zaklenil avta niti pod razno.

Najd nekoga ki ima tester ki poka?e stikala vseh vrat na avtu pa ol naprej razmi?ljaj kaj je za zamenat, ker najceneje je to.

 

Aja js mam tak tester. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.