Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Moja cx 30 je narejena na Japonskem. So pa nekatere res made in Mehika. Mogoče te z avtomatskim menjalnikom? Se vedno pravim,da so Mazdini ročni menjalniki najboljše, kar se da dobit. Mogoče bodo tej novi avtomatski, ki bodo v novih cx 30 kaj boljši.
-
To si imel pa hudo smolo in srečo obenem. Še nisem slišal za primer v Sloveniji, da bi to v Mazdinem avtomatiku odpovedalo. No, zdaj sem ... Očitno Japonci CX-30 štancajo prehitro in potem gre kaj narobe. Ali pa so tudi CX-30 tako kot evropske trojke narejene v Mehiki?! Katera je prva črka/številka VIN?
-
zato pa avtomatik ne spada v premium paket, premium so samo tiste z ročnim...
-
Od Mazda-si.net · Napisano
Executive Personnel ChangesPreberi celoten članek
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)