Skoči na vsebino

Mazda 323f (zaug)


Priporočeno sporočilo

Jaz imam en problem...

 

Moja sestra vozi mazdo 323f ba letnik 1996, in ko jo zjutraj v?ge ima previske obrate... Do sedaj ?e nisem imel dobenega tak?nega problema na moji 323f-ki tak da nevem zakaj se gre...

 

Jaz imam ob?utek da bi bila lahko kriva lambda sonda..

 

 

Zaj pa me zanima ?e bi bilo lahko kaj drugega???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam en problem...

 

Moja sestra vozi mazdo 323f ba letnik 1996, in ko jo zjutraj v?ge ima previske obrate... Do sedaj ?e nisem imel dobenega tak?nega problema na moji 323f-ki tak da nevem zakaj se gre...

 

Jaz imam ob?utek da bi bila lahko kriva lambda sonda..

Zaj pa me zanima ?e bi bilo lahko kaj drugega???

 

benz? preglej cev za zrak, sneta, luknjasta.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam en problem...

 

Moja sestra vozi mazdo 323f ba letnik 1996, in ko jo zjutraj v?ge ima previske obrate... Do sedaj ?e nisem imel dobenega tak?nega problema na moji 323f-ki tak da nevem zakaj se gre...

 

Jaz imam ob?utek da bi bila lahko kriva lambda sonda..

Zaj pa me zanima ?e bi bilo lahko kaj drugega???

 

kolk pa so ti previsoki obrati?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je hladen motor, zjutraj, se suce na 3500. Ko pa se motor zagreje pa pade na normalne obrate..

 

Na moji se nisem mel taksnega problema, tak da nevem, kaj bi lahko bilo

 

probaj najprej s?istit loputo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.