Skoči na vsebino

DNEVNE LED DIODE IN HOMOLOGACIJA


borisdrei

Priporočeno sporočilo

Na svojo M6 sem si dal vgraditi dnevne led diode, ki pa nimajo E- oznake in ne TUV certifikata.

A mi lahko, kdo pomaga, na kak?en na?in zadevo homologirati.

Prosim za nasvet.

 

No way

 

Jaz sem komajda homozadevo za ene redkih ki imajo papirje dal skozi (philips). Verjemi da ni papirja ki ga za to zadevo ponardis

 

Se LPP ni hotel sploh prosnjo vzeti kljub temu da sem imel papirje. Nazadnje sem jih homal v mbb! Ampak mam narejeno to, cela znanost.

Pa upqm da jih nisi vezal samo na parkirne, ker pogoj za homo logo je tudi pravilna vezava z relejem za izklop v temi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.