Skoči na vsebino

M6 BOSE ne dela


Priporočeno sporočilo

Hm... zanimivo ?zmeden? , kaj pa ?e je okvara radia?

 

Sodec po tem da je input ok ( zvocnik dela bp brez frsterkerja) sumim napajanje frsterkerja. Zato sem napisal naj proba posebej peljat napajanje

 

A si ti kake dodatke dodajal v avto?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodec po tem da je input ok ( zvocnik dela bp brez frsterkerja) sumim napajanje frsterkerja. Zato sem napisal naj proba posebej peljat napajanje

 

A si ti kake dodatke dodajal v avto?

 

Ja input je sli?ati ok, ma iz radija pride tudi kak drugi signal oz. vodnik. Morda tudi napajanje je problem?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja input je sli?ati ok, ma iz radija pride tudi kak drugi signal oz. vodnik. Morda tudi napajanje je problem?!

 

Saj to pravim zgleda masa prebija, da se to probat da posebej pripeljes napajanje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima kdo enak oja?evalec, da bi probal moj oja?evalec priklopit, ker imam ob?utek, da ni kriv oja?evalec....

Seveda za kak?en sixpack ;)

 

?udna zadeva.

Predlagam ti, da odpre? temo na tem forumu. Mogo?e ti bo kdo pomagal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.