Skoči na vsebino

zadnji blatniki mx-3 KJE dobit?


Priporočeno sporočilo

verjetno se da robove dobit, ker celi blatnik zadaj itak ne bo? menjal :)

 

bi pa tole mogo vedt vsak , k ma trgovino z rezervnimi deli...

 

ali pa ?e kako rabljeno najde?, pa ti da kdo odrezat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm... lahko pa proba? tule vpra?at:

 

http://www.herkules.si/

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ma? prav zadnji blatnik bi blo bol te?ko menjat, dejansko bi rabo samo robove.problem je v tem da jih ni nikjer za dobit, sem tu okol mb vse trgovine dol udaro pa povsod isti odg.: "nimamo". tud z tem herkulesom sm kontaktiral pa tud neg. odgovor. glede tega da bi s kake stare dol rezal pa je problem da je tak razbit avto pr nas te?ko najt, ?e pa ?e ma? sre?o je pa sigurno rjav rob. sem v dvomih da je robove sploh za dobit v trgovini. ?e jih je mogo?e kdo kje zasledil oz. kupu kje mi naj prosim javi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist ?e ni prerjaven, pa? po robu so bunkice. te bunkice so pa nastale zarad enga li?ara ki sm mu dal lani ta rob za popravit ker je bil malo rjav. in je to on na hitr popravu sam zgleda da nima neki dost osnov o tem ker so se ?ez neki cajta pojavile nove bunkice. zadnji? sm ?el do njega pa je reko da so pa? s temi robovi problemi in je najbol? novega gor dat.sam zaj je pa problem kje ga dobit. sm ?e skor obupal. a ma ?e kdo kako idejo kako ta problem re?it?? ma kdo izku?nje z kleparijo, vsak nasvet je dobrodo?el.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah s kleparijo je tako....?e ti bo eden dobro po?timal...torej spucal, skital in pobarva kot je treba...nebi smel imet problemov za nadalnja 3 leta.....?e je pa slabo narejeno je pa ?e ena zima dovolj da gre use spet v aramengo....

 

 

Torej na tvojem mestu bi enga dobrega avtoli?arja poiskal.....

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no jest sem avto dobil, blatniki porihtani, je mel kar precej dela, na zunaj ?e ni bilo krize notri so pa bili kar prerjaveni tako da je nekaj pleha sam zamenjal in drugega na?vasal, vdrtine na bokih od prej?nje lastnice so tudi poklepane, je rekel da je ?e dobro za??itil, no eno napako sem pa jest naredil, nisem mu povedal ?e za ne vem kako bi se natan?no izrazil, tisti del pleha, ki je na pragovih na podvozju avtomobila, mislim da se zja dvigalko prisloni, da bi mi jih ?e popravil ker tudi ?e kar rjavijo :( .... v glavnem sem ga tudi nekaj za te obrobe spra?eval in mi je povedal da naj bi jih nekdo v Gameljnah pri Ljubljani izdeloval vendar tudi sam ni vedel kdo natanko naj bi to bil, ker je tudi mene zanimalo. Baje jih pa naredi za vsak avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.