Skoči na vsebino

Mazda 6 karavan SPC vle?e v desno


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

pred 2 mesecema sem v A Cosmosu BTC, kupil omenjeno Mazdo (1,8i, bencin/170.000km), letnik 2005.

 

Blazno me je moti, da mi avto, ko spustim volan vle?e v desno. Tudi ko zabremzam mi volan rahlo trzne v desno. V Avtohi?i pravijo, da je to normalno. Skratka, da te avtomobili pa? taki so, kar mi je seveda blazno bizarno.

 

Opravil sem optiko, zamenjal gume, peljali smo ga tudi na tehni?ni pregled, kjer so vse preverili, tudi amortizerje itd...

 

Zanimajo me va?e izku?nje oz. res bi bil hvale?en za kakr?nokoli mnenje in nasvet.

 

Lep pozdrav

Jaka

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!

 

Ve?krat sem ?e bral tule na forumu, da zna 1.generacijo 6-ke vle?t v desno. No, ampak to vsekakor ni pravilo in ni pri vseh, npr. moja gre naravnost toliko ?asa kot to cesta dopu??a, pa ima skoraj 350.000km za seboj.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri stekanje zavornega cilindra. Pogost pojav.

Vidis tako da dvignes avto na desni gumi stisnes parkrat bremzo in nekdo naj proba ko spustis ti bremzo ce se kolo prosto vrti. Pa vecinoma bi se morala ta gume pregrevat

 

Druga stvar bi pa znala bit amortizerji. Dolinar Vic naredi zastonj test. Sem bil 2 dni nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabi tole zadnje, moja 6ka je tudvlekla desno in je res normalno za ta avto. Sem pa pogruntal, da z trsimi gumami in dimenziji 205/55 16 je blo manj tega.

teb je ok ?e ti ga vle?e...:) men ni in moja ni vlekla, je kar naravnost dajala  :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.