Skoči na vsebino

Jero menja vagen


Jero

Priporočeno sporočilo

No pa je le pri?lo do tega da bom menjal voz, nazalost. Mxka mi je postala rahlo premajhna. Sicer bomba avto, jo bom se enkrat mel, sam trenutno rabim avto s katerim se da prevazat vsaj 4 ljudi pa da se spodobno pelje, sej ne da se miata ne, samo 5cm od asfalta na polyju ti dopizdi po nekem cajtu na na?ih cestah...jebem jim :)

 

Tko da sm se en mal zagledu v e46 coupe, 2 tedna sem enga tut vozil, tako da vem kako se avto pelje, in s trenutnim budgetom mislim da je to to. ?e ima kdo kak?no bolj?o varianto sem odprt za ideje, ker ?e smo iskerni nimam ideje kaj bi na?timal. Nekako so pa pogoji rwd obvezno....miata jebiga, tempomat, avtomatska klima, idealno bi blo ?e bi mel ?e kak?en ?ibedah. Dam pa nekje do 4k.

 

Imam namen pogledat it ta 2, mogo?e kdo kej pozna?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8447277&show=1&avto=BMW%20serija%203:%20323Ci

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8533271&show=1&avto=BMW%20serija%203:%20320Ci-STRE%8ANO-OKNO-POLOG%206...

 

 

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oglas je top....ce je tudi res tak nimas kaj razmisljat. Ne mores verjet avto vreden 40 al kolk ze nov sedaj manj kot 4....

 

Jaz sem mazdo s tolkimi km kupil za 9k pa je nova 25k....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.