Skoči na vsebino

Kupujem Mazda3 Sport 2.0i GTA


Jakiozi

Priporočeno sporočilo

Evo pa je pri?el tudi moj ?as :P Pribli?no leto dni nazaj sem se na veliko pogovarjal z Baby Viper-om (glede mx5) ter z qwerty-om (glede m6) seveda tudi debato glede rx8-ke smo imeli :) Ampak po dalj?em premisleku sem se odlo?il da si nabavim m3ko.... Ker se nebi rad na prvo ''zagnal'' v en avto me zanima ?e kdo pozna tole lepotico ??? Seveda tudi kak?en nasvet od lastnika m3ke nebi ?kodil ;) Hvala
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8435204&show=1&avto=Mazda%20Mazda3%20Sport%202.0i%20GTA

Lp Jan

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta se prodaja ?e dolgo ?asa, vsake toliko se pojavi na avto.netu. Kontaktiraj uporabnika Uklopko ?e svoje rde?e petarde ?e ni prodal.

Druga?e je pa GTA trojka ?ist kul, dobro gre, ni? ne nagaja, samo redni servisi, jest imam svojo ?e 6 let in sem zadovoljen, sicer bi menjal sedaj po tolkem ?asu za kaj mo?nej?ega ampak glede je cena ?e tako padla da jo je ?koda prodati in jo pa? furam ?e naprej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo, da si se opogumil :bravo:

 

Tud js bi predlagal uklopkotovo, ampak se mi zdi da je ?al ?e ?la..no zgleda pa tud ta na linku zelo solidno.

 

Aja kako pa to da si pol na 3jki pristal? :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jbg po dobesednem ponujanju sem Jaz prodal svojo za smesen denar noben je ni maral :-(,Sem pa preprican da bo dobro sluzila novemu lastniku,upam da se javi tukej gor.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!

 

Je to zdaj dokon?na dolo?itev ciljnega avta za nakup, ali so ?e kak?ne druge mo?nosti, ker nihanje med Miato, 6-ko in Rx8, pa potem odlo?itev za 3-ko me je malenkost zmedla.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi pa to tebe zmedlo? Verjetno je prestudiral in prisel do zakljucka da mu 3-ka najbol ustreza. Ce smo realni je res najbolje narejena in najmanj problemov je mela. Kot mazdin model govorim. Ce mu je avto vsec....z nakupom ne bo falil. Sicer govorim po moji izkusnji z gta-jko po 135kkm ni bilo resnih tezav.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Baby Viper, dejansko sem ?e bil lansko leto prepri?an da boma z qwerty-om ?la gledat (sma se dosti po fb menla) m6ko GT ko se je takrat prodajala za 4k? ?e se ne motim ampak dejansko nisem mel jajc da bi nabavo ker se je po firmi govorilo da bojo 20 ljudi dali dol in ?ez 2 mesca so me dali dol tak da sem se prav odlo?o da nisem ?ou po avto pa bi pol na nek na?in brez denarja bil... za 3ko sem se pa odlo?o ker mi dejansko ?isto ustreza in tud ko sem se peljal z njo mi je bla vo?nja odli?na :)

@Grega_, vem da se ?e lep ?as prodaja zato sem pa objavo ta link ?e slu?ajno kdo pozna ta avto :) ker druga?e plava 3ka mi je res bomba :D 
 

@ZMAJ, ja je blo kar ''skakanja'' iz enega avta na drugega ampak kot sem ?e reko mi 3ka ?isto ustreza tak da ja je kar kon?na odlo?itev 
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da z njo ni ni? narobe, samo teli avti nimajo cene in tudi povpra?evanja ni....uklopko jo  ?e tretjino pod to ceno prodajal da je ?la, pa tudi z njegovo ni bilo popolnoma ni? narobe. Lahko pa lastnik vsake toliko ?asa malo sproba koliko je zanimanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da z njo ni ni? narobe, samo teli avti nimajo cene in tudi povpra?evanja ni....uklopko jo  ?e tretjino pod to ceno prodajal da je ?la, pa tudi z njegovo ni bilo popolnoma ni? narobe. Lahko pa lastnik vsake toliko ?asa malo sproba koliko je zanimanja.

?e za diesla ni nekega resnega zanimanja... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hjaooo!

Jaz sem pa svojo  prodal za 1000? manj  v 2h mesecih 5 klicov :(  jbg. tko pride he h e

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah tudi sam sem jo mislil za?gat pa  dobit nekaj dearja od totalke nazaj :P

Ampak ko ima? 3 avtomobile doma + motor  ti postane hudo, ker ve? da je avto OK pa ga noben no?e in ni v uporabi , in da je prodajani avto postal nepremi?nina. 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem imel to misel v smeri da bi se sedaj odlo?il zamenjati avto, ker sem pa? gta-jke naveli?an...ampak glede na to da je avto totalno neproblemati?en in ga potem prodajati....nima smisla. Ti si imel ?ist drua?no situacijo....ko se pa mudi oz. mora ?lovek avto prodati potem ni druge izbire. Bi pa po delih verjetno nakonc res ve? dobil zanjo,hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@PATO, ja sem videl ja ampak nvm malo me tudi moti glede nato da se avto prodaja pa ni prodajalec sposoben avta vsaj od znotraj posesat... druga?e pa ho?em mimo ?rnega avta ker imam sedaj temno barvo avta in mi ni najbolj u?e? ko se vse pozna gori ?eprav sem ga pucal prej?nji dan  :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.