Skoči na vsebino

mazda 3 2014 utripajo?a rumena lu?ka na gumbu start/stop med vo?njo


Priporočeno sporočilo

?ivjo. Danes se je "?ena" pripeljala domov ter mi omenla da ji je med vo?njo za par sekund utripala rumena lu?ka na gumbu za vklop motorja. Gledal sem ?e po knjigi (baje neka okvara za zagon motorja).Do zdej jz nisem opazil da bi utripala pa tudi ko sem se peljal na ?iht in domov ni utripalo ni?. Res da sem mel klju? v ?epu tako kot vedno ona pa ga je mela na sredini kjer je prostor za pija?o. Bral sem ?e nekje da naj bi tam bolj slabo vlekel klju? oz sprejemnik. Lahko da je tud bolj slaba baterija. Upam da je samo baterija :) in ni? kaj ve?jega.Ne vem bom bil malo bolj pozoren na to zadevo. Spra?ujem ker me zanima ?e je imel kdo podobno te?avo.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.