Skoči na vsebino

Mazda 6 2004 Display


Priporočeno sporočilo

Zdravo formura?i!

 

Vem, da je na temo displayev pri tej mazdi veliko napisanega vendar nisem zasledil odgovora na te?avo, ki se je pojavila pri meni.

 

Preidimo k stvari..na moji mazdi so tako kot pri drugih za?eli izginjati znaki na zaslonu..vendar ko sem ''pritisnil'' po zaslonu so se spet pojavile za ?as ti?anja po zaslonu..enkrat smo stvar tudi razstavili in videli da je ''tako opevan ?ip (ki je omenjen na podobnih temah)'' lepo zalotan in ni kriv za nastalo situacijo. Videli pa smo da so konektorji na plo??i ''odlotani''..potem smo to ''zalotali'' in stvar je nekaj ?asa delala...sedaj se je stvar ponovila vendar ko smo stvar ponovno odprli smo opazili da se je stvar tokrat ''odlotala'' na steklu zaslona-ja, kjer pa so konektorji ?e dodatno zaliti z nekak?no smolo in NE na plo??i kot prej?nji?. Po pogovoru z enim doma?im mojstrom mi je zagotovil, da se neda ''zalotat'' ker ta smola prekriva stike in se je ne da odstranit in da sem primoran kupiti novega. Sedaj pa me zanima naslednje;

 

1.) ali je ?e kdo imel tak?ne izku?nje in je vseeno nekako popravil kljub tej ''smoli'' na konektrojih?

 

2.) ?e se potem takem ne da popravit...ve kdo za kak?en display? in kak?ne so kaj cene?

 

Za la?jo predstavo kje so konektorji prilagam slike..nahajajo so na steklu pod ?eleznim okvirjem ki objema zaslon.

 

Hvala za pomo?.

 

post-8078-0-13416600-1426191831_thumb.jpg

post-8078-0-84465500-1426191852_thumb.jpg

Zakaj se na 90 omejitve vozite 60?? :whatever:

 

28130_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav!
 

Pred nekaj ?asa sem tudi sam imel ta isti problem z izginjanjem dolo?enih delov(pixlov) na zaslonu. Po prebiranju posku?anju re?evanja problema je dokon?no se ugotovilo, da se sama zadeva popravit da v Lescah na tem naslovu ( http://www.carhifi.si/ ) stro?ek popravila, ?e se ne motim cc 120?.

Ali pa http://www.ebay.co.uk/itm/MAZDA-6-RADIO-DISPLAY-CA-DM-/381176137644?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item58bfde47ac naro?i iz tujine seveda nih?e v tem primeru ne bo garantiral, da bo funkcjoniralo ali pa poskusi preko ( www.avto.net ) karambolirano vozilo in pa display samo odkupit ni pa baje tudi ravno poceni saj grejo kar v promet.
Upam, da ti usaj malo pripomogel za re?itev problema.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.