Skoči na vsebino

Mazda6 120CE, nima mo?i


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, sem nova na forumu in sem drugi? lastnica mazde.

Pred leti sem imela staro 323f, za tem nekaj drugih znamk, dva tedna nazaj pa sem se spet odlo?ila za mazdo, tokrat prvi? za dizla. Avto ima 245.000 prevo?enih, redne servise, 2003 letnik, 120 KM. Opa?am pa naslednje: v peti prestavi na AC med 115 in 130km na ure v?asih cukne (strokira pomalem), ne znam dobro opisat. Mrzle nikdar ne stisnem po gasu, ?akam da pride na svojo delovno temp. ?e jo stisnem, avto mo?no ?rno skadi, nastane prava megla za mano, in nima nobene mo?i dokler ne pride z obrati nekje nad 2400, 2500 kako kdaj. Da ne govorim o vo?nji v hribovite ceste, pa ne rabi bit strm, ampak enostavno nima mo?i, obrati vztrajno padajo... zanima me, v ?em bi lahko bil problem.

 

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam klic ali obisk mojstra Simona Pelka, ker je ma?ek za Mazde in vam bo zadeva dobro po?timal.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala.

Zanima me ?e nekaj, bom kar tukaj. Potovalni ra? je odpovedal, ne dela. Je pa stalno osvetljen. ?rke v?asih poka?e, v?asih ne. Avtoelektri?ar mi je rekel, da mu ni pomo?i, da naj nabavim nov display.

 

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hvala.

Zanima me ?e nekaj, bom kar tukaj. Potovalni ra? je odpovedal, ne dela. Je pa stalno osvetljen. ?rke v?asih poka?e, v?asih ne. Avtoelektri?ar mi je rekel, da mu ni pomo?i, da naj nabavim nov display.

 

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk

Brez navigacije imam enega doma, ki DELA.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.