Skoči na vsebino

senzor odmi?ne gredi + DSC


Priporočeno sporočilo

Najprej ?ivjo vsem skupaj

 

Imam slede? problem. Ko se peljem ali pa ?e avto stoji in dodam gas do 4000 obratov se mi pri?ge lu?ka za motor in zgorja lu?ka DSC (kot je na sliki). ?e se peljem vsaj 120km/h in spustim gas mi DSC lu?ka utripa in padajo mu obrati do 0 in potem spet normalno na 4000. Cukanje je nadle?no in lu?ka potem neprestano gori,dokler ga ne ugasnem in spet pri?gem. Sem bil danes ?e zmenjen z gospodom Pelkotom samo nisem utegnil priti, jutri grem pa ?e na morje in me ni celi teden. ?e kdo na hitro ve v ?em je te?ava. Druga?e je bil ?e priklopljen na tester in ka?e napako na senzorju odmi?ne gredi,smo jo zamenjali in ?e vedno isto. Po ve?kratnem v?igu tudi lu?ka za motor ugasne

 

Hvala in lp

post-7628-0-56419700-1436900993_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.