Skoči na vsebino

MZD Connect Enhanced Compass


m4j3r

Priporočeno sporočilo

Ali se je ?e kdo igral s tole custom aplikacijo za MZD connect:

http://mazda3revolution.com/forums/2014-mazda-3-skyactiv-audio-electronics/100657-enhanced-compass-application-mazda-connect.html

 

Torej gre za custom "navigacijo", ki v trenutni fazi prikazuje le zemljevid ter tvojo trenutno lokacijo na zemljevidu. ?e dale? od prave navigacije, samo zadeva fino napreduje...

 

Jaz sem na mojo mazdo3 (v33) aplikacijo namestil in kakor izgleda, zadeva deluje.

Problem pa nastane, ker mora? sam zrenderirat mapo, kar vzame kar nekaj ?asa... Torej ali se je ?e kdo kaj delal na tem in je ?e naredil mapo slovenije/evrope, katero bi bil pripravljen deliti?

 

V nasprotnem primeru bom moral pa? sam v akcijo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi sicer jasno, v cem je fora, da samo kaze na zemljevidu, kje se vozis... 

 

Navigacija je primarno namenjena temu, da vpises naslov in te vodi do cilja... tega pa tale resitev ne omogoca, kolikor razumem... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pravim, zadeva je ?e v razvoju in cilj je, da bi bila v prihodnosti to prava navigacija.

Sicer pa tudi v trenutnem stanju je bolje kot ni?... zemljevid lahko poljubno zoomira? in ko se i??e? po kak?nih ulicah, je v?asih dovolj da vidi? imena ulic in kje se nahaja?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tole je skozi bolj zanimivo, je tko kot babo o?eni? (ra?unam da prpognt se ?e zna pa da hi?na opravila vsaj v grobem obvlada)in jo pol vsake tolk ?asa malo po apdejta?, da zna pogledat olje, v motorju, pobrusit in polakirat parket, naslednji apdejt je da pogleda antifriz, pol da dolije teko?ino za pranje stekel, naslednji apdejt da sama zamenja olje v motorju in iljni filter, naslednji pa da zamenja obrabljene zavore,.... Ti pa se samo vozi?.  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je skozi bolj zanimivo, je tko kot babo o?eni? (ra?unam da prpognt se ?e zna pa da hi?na opravila vsaj v grobem obvlada)in jo pol vsake tolk ?asa malo po apdejta?, da zna pogledat olje, v motorju, pobrusit in polakirat parket, naslednji apdejt je da pogleda antifriz, pol da dolije teko?ino za pranje stekel, naslednji apdejt da sama zamenja olje v motorju in iljni filter, naslednji pa da zamenja obrabljene zavore,.... Ti pa se samo vozi?.  :hudicek:  :hudicek:

 

Dokler ne zamenja ?e tebe...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.