Skoči na vsebino

Gara?no delo


apcih

Priporočeno sporočilo

Aja toma? moram te pohvalt da je moja ?katla v kufru zdej marsikomu precej bolj prijetna za o?i, kokr je bla prej in tle grejo zasluge teb - no pa mal tut temu materialu v kerga je oble?ena! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja toma? moram te pohvalt da je moja ?katla v kufru zdej marsikomu precej bolj prijetna za o?i, kokr je bla prej in tle grejo zasluge teb - no pa mal tut temu materialu v kerga je oble?ena! :P

 

 

Hvala hvala brez ploskanja prosm

:jupiii::jupiii::jupiii::jupiii::jupiii::jupiii::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ma tangice?????????? :hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma priam tvoj avto je ?e itak cel NE stajli? ampak kurbi?!! :P:P

Hec!!!

Najbol poudarjo tvojo ki?to robniki!!!

 

Ajd!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

moja mazdica je dobila spet nekaj min pozornosti, ker sm tako zaposlen da ne vem ve? kje se me glava dr?i, in priznam tudi da sem ratal malo slab?i bralec foruma, ?e dobro da so prazniki, ?e ne nebi bilo spet n?.

 

no sedaj pa k dejanjem: naslon za roko je ?e malo dlje ?asa oble?en, danes je pa ?e prestavna ro?ica dobila novo kiklco. zato bom kr nalepu slikce in si oglejte moje doma?e packanje

post-154-1145205877_thumb.jpg

post-154-1145205911_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,meni tudi se zdi malo presvetlo.... :( Ampak ?e pravi?,da je zaradi fle?a.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ?e sm najdu neki ?asa in sm se ?e mal spravu v izdelavo,

post-154-1130958238_thumb.jpg

sicer mi je nekaj ur uzelo iskanje materiala in sm iskov po trgovinah raznorazne stvari. od bas reflex cevi do uvodnic za kable, piramidasto peno, neonke, pa ?e neki malenkosti.

post-154-1130958263_thumb.jpg

Nekaj kosov opreme ?e ?aka da jo zmontiram. ampak prtla?nik bo bol prostoren.

 

?e neki slikc.

LP

 

post-154-1130958292_thumb.jpgpost-154-1130958325_thumb.jpg

 

 

 

Zkaj pa ne pride? v Trbovlje na Avtoshow? :ne vem:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.