Skoči na vsebino

I??em prevoz iz Ptuj-Nova Gorica

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

I??em prevoz iz Ptuja do Nove Gorice ali okolice. Kupil bi pomivalni stroj, zato je skoraj obezna uporaba kombija, ne zato da ne gre v avto, ampak vseeno ima nekaj vode ?e noter in bi se malo razlilo. ?e ima kdo kake podobne relacije, in je tako prijazen, se priporo?am. Lahko se izvede tudi tako da bi se ga npr. prelo?ilo v Lj,  in potem do N.G.

Napisano

Sicer ne grem ni? v tisto smer, ampak ?e ne bo? dobil ni? drugega, ti lahko posodim prikolico, pa prikljukne? za avto in pripelje?... 

 

 

 

?e pa kljuke nima?, ti pa za 60? posodim ?e voznika s turbo-dizlom, ki kljuke niti ne potrebuje, pa je...

Napisano

ma tako je; imam kombi doma, tako da ni to problem, problem je ker stroj stane 120?, nafta pa bi me gor in dol stala cca 50-60?. Sem pa gledal na GLS in me bo cena stala 13?, tako da se bom verjetno odlo?il za to varijanto.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Veš kaj je še huje kot mikro Dino?   Mikro Dino JUNIOR; tista 145 osličkov 6-ka benz, ki me pa reees ni navdušila, heh
    • Po več kot mesecu znova pil ENERGIK in mi okus ni več tok všeč kot pred očiščevalno kokošjo. :)))
    • A je kdo pogledal tale video.     Vglavnem predstavi tole napravo in zadeva izgleda dobra. Zanima me kaksno je vase mnenje, a je ta zadeva boljsa od tistih kitajskih za 20 eur? Dogaja se mi namrec, da mi dve razlicni kitajski škatlici prekinjajo brezicno povezavo in mi vn vrže android.   
    • No, nekej poceni glih ni. Moj dino M6 bi s povprečno 7,5l porabil 220€, s tem, da je to družinski avto in se ne bi skrival za kamioni in se tresel kje je najbližji vtikač.   Torej če bi imel družinskega električarja in se bi z njim vozil kot povprečen voznik, torej na AC 120-150 km/h, bi kaj hitro prišli tudi cenovno na izredno majhno razliko, verjetno par eur. Ne vem no, trenutno ni to neka zlata kokoš.
    • Sodobni avti imajo hill holder 😉   Nazadnje sem jo kuril ma Alfi, s katero je bilo pri polno naloženi nemoče speljat. Sploh, če te je kdo zasral in si na trajektni rampi iz kleti obstlal. Takih klancev na regionalnih cestah pa ni.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.