Skoči na vsebino

mazda 5 P242F


Priporočeno sporočilo

Imam te?o v o?ijevo mazdo 5. Na avtu se je pri?gala lu?ka DPF. Po spletu sem brskal kako ga naj o?istim. Vzel sem ga dol in ga o?istil s visokotla?nim ?istilcem. Resetiro sem lu?ko in stvarca je delovala nekaj dni super. Potem pa se je pri?gala lu?ka DPF lu?ka za motor in lu?ka za vdc ali kakor koli se re?e. Kupil sem obd2 ki se pove?e z telefonom in mi je naj?lo napako P242F. Prosim za pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri motor pa je?

 

P242F pomeni DPF zama?en, Tako da ali profesionalno ?i??enje ali odst.....

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zabasan filter re?i? sam doma lahko z ro?no regeneracijo, ki jo spro?i? sam, ?e se pa spet pojavi je pa? v ku......

 

Se vozi? samo na kratke razdalje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja stari naredi vsak dan komaj 30 km pa ?e to ni na avtocesti. Saj ga mamo namen zbrisati dpf z ecu

To ni to.....ro?na regeneracija je kurjenje filtra eno uro!

moj primer:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to deluje? Je potreba za to kak?na menjava olja ali kaj podobnega?

priporo?ljiva, ni pa nujna - samo kontroliraj. Motor ogret, vsaj 1/3 tanka pa seveda na odprtem

Deluje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.