Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Ja,samo,kaj je v bistvu fuč...baterija al polnilec...k moj identičen polnilec je bil enih 7€ se mi zdi🤔... Hmmm,jaz pa v bistvu polnilec še niti preizkusil nisem😂....da vidim🙄
-
Ta je performance serija. Niso imeli druge za zamenjat. Sem vrgel nazaj v avto in naročil dve nove baterije na netu🤣 Še vedno lahko vse skupaj dam na bolho.
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)