Skoči na vsebino

Uvoz avtomobila iz Italije


David

Priporočeno sporočilo

Torej banda.... sestra od moje punce ima avto registriran v Italiji, star je 5 let in ker ga zdej ho?e zamenjat bi ga raj?i prodala pri nas...torej najprej registrirala recimo pri nas in pol ga prodala..... ker dobi ve? $$$ za njega tuki kot v italiji,,,,,

 

 

Torej zanimam me kako se da to izvest...???

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm zanimivo, kako bi se to izvedlo pa ?e nikjer nisem prebral, verjetno pa podobno kot da bi ga tam kupila od nekoga in ga potem sem pripeljala, seveda da se v tem primeru ne naredi nobene pogodbe a ne :)

Naj me kdo popravi ?e ga kej kiksnem: - avto tam odjavi, vrne tablce, vzame preizku?nje (sej jih majo italjani al ne), pri nas ga prijavi, pla?a DMV, tehni?ni - homolomo in ga registrira, ter potem tukaj proda.

Mislm da je najmanj stro?kov da ga pa? proda pod italjanskimi tablicami (?e je avto v SLO oz. kje blizu meje se ni problema kje dobit pa da kupec avto pogleda), in potem kupec rihta to zadevo ne?? Si pomislil tudi na drugo varianto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.