Skoči na vsebino

izdelava smartkey


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

zanima me ali kdo pozna/ve kje bi lahko dal delati nov klju?, za novo trojko (2014)? Klju? sem namre? izgubil, na uradnem servisu zadeva pride cca 250 eur. Nekaj klju?arjev sem kontaktiral, vendar nih?e ne izdela novega smartkey klju?a.

Mogo?e kdo od vas ve, ali se to sploh da narediti ?e kje drugje kot samo na uradnem servisu?

Hvala za odgovor.

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A rezervni klju? ?e ima??

 

Druga?e rezerve ne bo? mogel narediti pri klju?avni?arju ker to pa? ve? ni klju? in rabi? Mazdin software da pravilno sprogramira in posihronizira keyless sekvenco. Kolikor vem se tega brez dostopa do Mazdinega sistema ne da :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja imam rezervi klju?.

Omenjeni Clavis.... nikjer nisem zasledil da bi izdelovali pametni klju? -izdelujejo dalince in klju?e kodirajo. Pri pametnem klju?u pa je problem, ker klju?a sploh ni- je samo koda/signal. Pa vseeno bom jutri poklical.

 

Hvala,

?e ima ?e kdo kak?en info. bom vesel!

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri pametnem klju?u pa je problem, ker klju?a sploh ni- je samo koda/signal. Pa vseeno bom jutri poklical.

 

 

 

 

V bistvu kljuc tudi je... znotraj ohisja ... Bolj zasilni ... za primer, ko recimo odpove baterija ... 

 

skitched-20170122-204250.jpg

 

Vseeno pa bo zaradi programiranja kljuca verjetno bolj to urejati na pooblascenem servisu ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Clavisu ti ga naredijo in po novem tudi daljince izdelujejo.

Naadani cca 75?

Daljinc cca 130?

http://www.clavis.si/

 

lp

No klical sem na CLAVIS in so mi povedali, da trenutno izdelava smart key ?e ni mo?na. Delajo pa na tem in razvijajo program ki jim bo omogo?al tudi to. Po njihovem zagotovilu naj bi bil pripravljen v roku 1 ali 2 mesecev. (to je sicer zame zelo pozno, tako da ?e kdo pozna koga ki ?e sedaj naredi nov pametni klju? - se priporo?am)

 

Ja res je, tudi moj smart key ima znotraj klju?, vendar kolikor vem je namenjen zgolj odklepanju avtomobila (na sovoznikovi strani?). Za zagon pa bi moralo delovati, ?e klju? prisloni? ?isto zraven START gumba (?e se motim me popravite).

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.