Skoči na vsebino

Konstanten + v kabini


Priporočeno sporočilo

?iv.

 

Sej vem, da bi to moral mogo?e bl globoko raziskat, ampak bom vseeno vpra?al (tud to je raziskovanje, ane? ;))...

 

Uglavnem, omislil sem si eno mal bolj cheap majhno kamero za na ?ajbo, zadeva ni vrhunska, samo za 17? ni neka draginja in bo OK, do takrat ko bo volja za kej dra?jega.

Skratka, v?tekal sm not med varovalke, po nekaj kolovratenja z video-grabberji in compom sem stvar spravil v pogon sedaj pa imam problem, ker o?itno kamera zahteva konstantno napajanje, ACC kabel pa jo vklopi (tako kot avtoradio). Zdej sm vezal napajanje na varovalko od v?igalnika, vklop pa na Ignition varovalko, kar je OK, se vklopi, ko obrnem klju? za kresnt, se vklopi in snemat za?ne, problem pa je, da se, ko avto ugasnem, izklopi in se vse nastavitve crashnejo. Tako da pade resolucija, znullira se datum...skratka poresetira se.

 

Tako da je zdej vpra?anje, katera od varovalk v kabini bi imela napajanje tudi, ko je avto ugasnjen in zaklenjen. Ker lih iz akumulatorja plus-a v kabino se mi ne da vle?t, sm prepri?an, da je kje bli?je kaka linija, k bi se dal tistih nekaj mA ukrast, ko moja 6-ica po?iva :)

 

Hvala.

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv.

 

Sej vem, da bi to moral mogo?e bl globoko raziskat, ampak bom vseeno vpra?al (tud to je raziskovanje, ane? ;))...

 

Uglavnem, omislil sem si eno mal bolj cheap majhno kamero za na ?ajbo, zadeva ni vrhunska, samo za 17? ni neka draginja in bo OK, do takrat ko bo volja za kej dra?jega.

Skratka, v?tekal sm not med varovalke, po nekaj kolovratenja z video-grabberji in compom sem stvar spravil v pogon sedaj pa imam problem, ker o?itno kamera zahteva konstantno napajanje, ACC kabel pa jo vklopi (tako kot avtoradio). Zdej sm vezal napajanje na varovalko od v?igalnika, vklop pa na Ignition varovalko, kar je OK, se vklopi, ko obrnem klju? za kresnt, se vklopi in snemat za?ne, problem pa je, da se, ko avto ugasnem, izklopi in se vse nastavitve crashnejo. Tako da pade resolucija, znullira se datum...skratka poresetira se.

 

Tako da je zdej vpra?anje, katera od varovalk v kabini bi imela napajanje tudi, ko je avto ugasnjen in zaklenjen. Ker lih iz akumulatorja plus-a v kabino se mi ne da vle?t, sm prepri?an, da je kje bli?je kaka linija, k bi se dal tistih nekaj mA ukrast, ko moja 6-ica po?iva :)

 

Hvala.

 

 

Ko sem jaz prikljuceval, sem z intrumentom poiskal stalen "plus" ... sem pa priklopil nekje pri voznikovih nogah v pragu (pri sestici) ... kjer je en sop kablov pa en panel ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomeni da se ti vedno zbrisejo nastavitve al kako? Ker ce das oba kabla tistega za stalen pmus in tistega za acc na kontakt bi moralo delati. Razen ce s tem zgubis vse nastavitve

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem pozabil na baterijo razen ce jo mora najprej celo noc filat

 

Mogoce je pa taka za 17? nima :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nja, taka za 17? nima baterije, ja.

Se ne bi pretirano sekiral, samo default nastavitve podrejo datum na 1.1.16 (kar me ne boli tolk, kolkr me boli drugo) in zmanj?a resolucijo na 1080i, medtem koje b.p. sposobna snemat 1080p in je tud slika dost bolj OK za vidt.

Mal sem ?e mutil po varovalkah in sklepal da ROOM varovalka, ki ima ?ez napajanje radia, lu?k v stropu, ure in vsega je pod stalno napetostjo, ampak ne vem zakaj, danes, k sm kamero na?timal, vzel kontakt in pri?gal re? nazaj, je spet bla na tovarni?kih nastavitvah... Razmi?ljam, da mogo?e so navodila kilava in je rde?a ?ica za plus ubistvu ACCkabel in je rumena dejansko napajanje, ampak, ko sem dans priklopil comp na kamero (ker je to edin na?in da do menija pridem, ker nima display-a), je ura in datum tekla od zadnjega reseta t.j. ko sem preklopil na drugo varovalko, ko pa sem stvari nastavil, ugasnil avto in vse, pa je ?lovse skup v maloro. Tako da tukej se moja teorija o napa?nih kablih mal sesuje. :|

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • @Slivka Prosim poglej krepko angleško besedo na vrhu razpredelnice. Wear => obraba. In ta tabela je samo glede obrabe.   Ko bom imel kaj časa pogledam za gume. Te boš znucal po 2 kompleta na leto.
    • Tudi 2023 jih je Golob postavil. Primerjaj prosim prispevke v času prejšnje vlade prosim.   Ko so cene surove nafte višje, se niža trošarina. Zdaj se pač viša, ker se surovina niža....
    • Zakaj nisem presenečen?   Spet Kitajci...   Prišli so na idejo, da bi namesto baterij imeli kaj "jedrski reaktor". In so izdelali "baterijo" BV100, v kateri je radioaktivni izotop nikelj-63. Iz te "baterije" dobijo 100 mikrovatov pri napetosti 3 volte kar 50 let. "Baterija" ima mere 15x15x5 mm. Baje sevanje za zdravje ni škodljivo, ker je zelo šibko. No, to jim verjamem. Od ene "baterije" je sevanje šibko. Kako bo pa, ko bo na vlaku kakšnih 150 ljudi in bo vsak imel mobitel s tako baterijo? In kako bo to potem zgledalo na smetišču? Bomo "baterije" odlagali med jedrske odpadke?    Mah, mogoče boljše, da grem spat in ne premišljujem naprej...
    • Ko se državni monopolist s 136 milijoni čistega dobička dela ubogega 
    • @godlike, to ne gre ravno skupaj... V prvem stavku napišeš, da so to dobre gume, a v razpredelnici na koncu so pa predzadnje...   Kakorkoli, so edine. Nihče drug jih ne dela. Tako da nimam druge izbire kot Hankook. Kdo je že bil na tem forumu, ki me je prepričeval v pestrost izbire v današnjem času?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.