Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
- Gospod zdravnik, vsako noč, ko zaspim, sanjam, da igram nogometno tekmo. - Predpisal vam bom te tablete, pa bo bolje. - V redu. Jih lahko vzamem šele jutri? Danes igram v finalu.
-
Žal pa nismo niti to, ker pri nas banane NE USPEVAJO in jih moramo uvažat, heh
-
Še k materialom: nekateri kritizirajo, da so znotraj slabi materiali, trda plastika itd, meni osebno se ne zdi, tam kjer je treba so mehki materiali, res pa je da ne moreš npr. primerjati s CX-60, kot delajo nekateri, ki je le eno stopnjo višje. Drugače pa je meni na prvi pogled lepa prečiščena usklajena notranjost, lep volan, števci z ohišjem še vedno zgledajo klasično in ne kot pri nekaterih, ko je tudi v tem delu ravni ekran in imaš potem dva ravna ekrana.... Tudi cenovno je precej nižje kot CX-60. Dobiš pa v bistvo dober družinski avto za sedaj praktično enako velikost kot CX-60. Tudi en kup drugih detajlov sem opazil, ki se loči od konkurence, npr. pri lučeh, kar je iz slik težko vidno... Edino glede vrtljivega gumba pa kot kaže na sedanje odzive in prodajo, ga bomo verjetno počasi morali pozabiti tudi pri prihodnjih modelih...
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)