Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Lahko je bil anti-stalinistično nastrojen Ali pa se je uprl Rusom, ko je videl, kako super in lagodno je živeti na veliki nogi s tujim denarjem. 😉
    • Ne jaz, pač pa kolega. Je imel Ford fiesto. Kolikokrat smo ostali na cesti in kaj vse je zamenjal na njej. Ko jo je končno prodal je kupcu po par mesecih zaribala. In je imel probleme še naprej, ko se ga ni mogel rešit. Skratka, odločitev je padla. Nikoli Forda, prav tako ne nobenega Peugeota, s katerim sem imel pa  jaz miljon  problemov. 
    • Italija bi prekinila schengenski sporazum, Slovenija o tem ne ve nič | 24ur.com WWW.24UR.COM Da je Italija zaprosila za prekinitev schengenskega sporazuma s Slovenijo, je dejal podpredsednik italijanske vlade. Kot razlog je Antonio Tajani navedel nevarnost, da bi se med begunce infiltrirali teroristi z...   E makaronarji moji, pa lih oni največ migrantov pokasirajo na jugu
    • A se niste na FBju v skupini menili, da en iz Brezovice obnavlja? Jaz imam namen ga poklicat
    • Opolnoči pocenitev naftnih derivatov, dizel spet pod 1,5 evra za liter | 24ur.com WWW.24UR.COM Vlada se tokrat ni odločila za spremembo trošarin, kar ob znižanju cen goriv na borznih trgih pomeni, da se bomo naslednjih 14 dni vozili ceneje. Opolnoči se bosta pocenila tako bencin kot dizelsko gorivo –...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.