Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

lep pozdrav. pred kratkim sem postal lastnik mazde 3 (2004) in se soo?am s problemom... danes so mi med voznjo ugasnile lucke za osvetlitev armature in ob tem tudi zadnje luci. med voznjo so se potem lucke spet prizgale a cez kak kilometer spet ugasnile. prvic sem imel ta problem decembra ob prvem snegu in se je resil z menjavo sprednje zarnice. sedaj pa nimam ideje kje bi prihajalo do stika.

 

hvala za ideje. :)

Napisano

Hmh, ce so se spet nazaj prizgale je verjetno kje kak slab stik. Meni na trojki isto 2004 letnik je do zdaj crknila samo zarnica za osvetlitev komand klime. Je pa enostavno menjat.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano

Hmh, ce so se spet nazaj prizgale je verjetno kje kak slab stik. Meni na trojki isto 2004 letnik je do zdaj crknila samo zarnica za osvetlitev komand klime. Je pa enostavno menjat.

kje pa si narocil zarnico?

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pred kratkim sem imel na razpolago M60 PHEV še prej pa D3.3. Za moje potrebe je bil D3.3 idealen, če ne upoštevamo stroškov vzdrževanja 3.3L Mašina, ki pri nas res niso optimalni. Me je pa PHEV pozitivno presenetil, saj je kljub izpraznjeni bateriji deloval dokaj suvereno, pa tudi poraba pri moji vsakdanji relacijo no odrešenja 8.5l/100 km.. primerjava M6 2.2 5.6L.. M30 2.0 AWD cca 7.2 L in M60 D3.3 6.8L.  
    • V Nemčiji daš 1 €, dobiš listek, ki ga vnovčiš ob nakupu pijače. Torej si na račun sc... /sr... zmanjšaš račun pijače (ki itak ni poceni). 😁
    • V Nemciji je vecina WCjev na AC plačljivih… res pa je, da dobiš bon, ki ga lahko vnovčil na počivališču na črpalki ali shopu… in boni so poenoteni, tako, da jih lahko zbiraš in koristiš, ko se jih nabere kaj več …dvomim, da se je v zadnjih letih, odkar nisem bil v teh koncih kaj spremenilo…
    • Tudi v Avstriji se plača v vseh Višegrajskih državah in še v Skandinavskih. 🥴 So pa ponavadi lepo čisti in urejeni.... 😊😉    
    • Res je. Nikjer v Italiji niso wc-ji za plačat. Prav tako ne v Nemčiji. Edino pri nas se gredo tak " elitni" turizem. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.