Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
To si imel pa hudo smolo in srečo obenem. Še nisem slišal za primer v Sloveniji, da bi to v Mazdinem avtomatiku odpovedalo. No, zdaj sem ... Očitno Japonci CX-30 štancajo prehitro in potem gre kaj narobe. Ali pa so tudi CX-30 tako kot evropske trojke narejene v Mehiki?! Katera je prva črka/številka VIN?
-
zato pa avtomatik ne spada v premium paket, premium so samo tiste z ročnim...
-
Od Mazda-si.net · Napisano
Executive Personnel ChangesPreberi celoten članek -
Tudi na moji CX 30 delujejo ogledala v redu kot prvi dan, pa so tudi v uporabi skozi, tako pozimi kot poleti kot v dežju... Je pa njegov primer prvi, za katerega sem sploh slišal za CX 30, da ima problem z ogledalom.
-