Skoči na vsebino

323F iz GT4


mlubej

Priporočeno sporočilo

no, ker sem odkril toplo vodo in zadnje no?i (beri 10) igram GT4 na PS2, sem seveda bil navdu?en, ko sem med rabljenimi avti na?el tole zadevico... "malo" je predelana na zunaj, bolj pa pod plehom... take se nebi branil v ?ivo, no, saj osnovo ?e imam, samo dodatki ?e manjkajo...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako se pa kej v igri obnese? <_<

 

hmm, dirkal z njo nisem, ker sem na za?etku ?tartal z Hondo CRX, kasneje Integro, nato pa z RX7.. sedaj pa najraje vozim spodaj pripeto zverinico, ?eprav je ?isto odvisno od dirke do dirke... zamenjal sem ?e ene 60 avtov, pa sem komaj na 25% igre....

 

sem pa z njo dosegel na ovalu 328 km/h, seveda ob vseh nadgradnjah, avto ima cca. 330KM in v pomo? je bil NOS...

 

Objavljena slika

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GT 1,2,3,4.... ta igra je gonilni konj koncerna sony playstation.... svoje ?ase ko sem imel PS1 sem preigral GT1 in GT2 preceeeeeeeej ?asaaaa...... :bravo:

 

 

Bi pa rad enkrat GT4 sproval.....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,jaz sn isto pred leti na PS1 in 2 najraj?i mel ta ?pil!!! :bravo: Pa ?e danes se ga nebi brano,sploh te 4.verzije!! Samo PS bi si mogo spet nabavit..... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....v bistvu se mi ga ne spla?a ker je cena totalno padla, raj ?ip dam not pa ga mal bol ?pilam, mam 2 original ?pila sam jih ne mislm ve? kupovat ker so predragi....no tolk so pa cene rabljenih http://www.bolha.com/oglas1305839 brez ?ipa in s ?ipom http://www.bolha.com/oglas1440637 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

Samo si pa ?ist notr padu, da si v 10 dneh pri?el ?e na 25%!! Res pa jaz vzporedno ?pilam ?e GT3 (mah v?asih te mine pa te spet prime in sem komaj na 42%)

No 323F sem tut jaz kupu samo odkrito povedano me ni prepri?ala. Drugo je MX-5, ali pa RX-7. :bravo: MX-5 je bolj za izi dirke, ker ima dobro (popravljivo) lego, Rx-7 je pa res hud avto ki se ga more? res nadrkat, da te ne odnese saj je prekleto hiter. :cheers:

Vozim pa zdaj po novem na Logitechovem volanu direkt za GT4 ki se obrne za 900 stopinj (kot taprav). Ali pa, ko sem se z Nissanom en GT al kaj (uni super avti kot je Toyota GT ONE) v licence centru peljal 370 po tisti 6km ravnini, ko je cesta kot v SLO (luknjasta). Po 6 km so me roke bolele kot bi 5 minut vozil gokart v BTCju. Ne more? verjet kako to trese!!!! :)

 

Rezultat: nadrkanost do amena, ?e v resnici. Najbolje mi grejo sne?ne proge (v licence centru sem z Celico un avto ki ti ka?e idealno linijo prehitel za ve? kot sekundo :blink::bravo: ). In v?eraj sem tut v resnici driftal pod kotom 90 stopinj ?ez cel Simobilov parkplac. :P Res je bil nor filing. Od ene 10 poskusov me je samo enkrat obrnilo.

V glavnem jaz sem PS2 kupil predvsem zaradi GTja in kak?nega FF (Final Fantasy). ?e ne verjamete. Doma imam GT3, GT4, FFx, FFX-2, Onimusha (samuraji), pa Simpsons Hit and Run (za brata in sestro- GTA v svetu Simpsonov) :bravo:

?e bi rad GT ?pilal na ra?unalniku: GT2 bi ti delala, saj obstajajo emulatorji za PS1 tako, da vsaj jaz sem se takrat zaljubil v PS in GT. :vesel: ?e ?e?, ti zrihtam. :cheers: Z Emulatorjem pa ?e grafi?ne ne rabi? ne vem kake.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

baje pa je verzija za comp ?ez 9 GB

 

Kak misli?-verzija za komp??? :ne vem: Ta ?pil obstaja samo za PS2!! Verjetno si mislo da je ?pil na dvoslojnem DVDju....pa ni panike,pa? zape?e? na dvoslojni DVD pa je!!?e vedno ceneje! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem ja da so vsi gt samo za statison, samo sem nekje bral da naj bi se ga dal tud na comp spravt sam z velkimi problemi pa ?e pol ne ve? ?e dela. Bi ga zapeku na dvd, samo kot pravim nimam ?ipa, ?ip+monta?a pa pride 25k, tisti pocen ?ipi pa niso good.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.