Skoči na vsebino

323F iz GT4


mlubej

Priporočeno sporočilo

hehe....sam je kar te?ko igrat oz. vozit, se mi bo kmal snel zarad tega pa bom kode na netu najdu pa bo mer :):bravo:

 

Reva! Mora? to zaobvlatat do takrat pa dol z ceste amater nevaren. :P

Verzija za comp? A-a samo z neta toliko potegnit, pa posnet za na PS2. Pa met ?ipan PS2... Za PC sem pa ?e rekel, da se naj ne bi dalo, ker so PS2ke narejene na 64 bitni osnovi al celo 128. V glavne druga?en procesor, ki ga na?i mlin?ki niso sposobni emulirati.

Ste pa pirati druga?e. :whatever: Saj jaz sem, ko sem bil dijak tut bil tak ampak ko hodim v slu?bo mi pa ni problem kak?nega originala nabavit. Ne pozabiti, da tako podpiramo japon?ke, ki delajo ene najbolj kvalitetnih iger ever spljoh! :bravo: In vem, da bodo z mojim denarjem naredili ?e bolj?i GT5 za PS3 (ki ga bom najbr? ?akal vsaj eno leto ker bo za?etna cena ziher spet ?ez 100 jurjev :( ).

Itak je pa pri meni tako, da na to gledam takole: Ne kadim, pijem redko. In medtem, ko folk vr?e naprimer vsaj 10.000 jurjev na mesec za ?ike jaz pa 6x letno toliko za kak?en ?pil/Japanesee Performance/Joker, pa ?e vedno sem v plusu pa ?e plju?a imam lep?a. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...sam kolkr se zdej spomnim je par prog istih kot v prej?njih serijah al so vse iste???

btw...a da nardi? licenco mora? met povsod zlate pokale?? Za za?etek sem kupi civica :ne vem: ...pa je ?e zmankal ke?a :hohoho: ...bil je 8500k ?e dam pa ocenitev je pa 2500 :hohoho: ...fak ej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je ?e precej let,kaj sem to igral,samo mislim,da ne rabi? met same zlate pokale,dosti je ?e ma? zmes srebrne in bronaste! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bronaste so kul. Pa saj v GT4 je tako, da ko naredi? eno Licenco dobi? ?e en avto. :bravo:

Aja pa ?e si kupil VTija je ?isto kul izbira verjemi. Je pa bedno, da se avtomatsko shrani ko zamenja?/kupi? avto. Tut ?e je izklopljen auto save. :( Jaz bi kakega prej stestiral! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pontiac ni avto.... :whatever: Mazda rules!!! :rispekt::bravo:

 

..sam res ni avto, ga ?e prodat nism mogu pa nikamor ni ?el, pol sm pa ?e neki zasral pa se je zbrisu...no pa itak vseen, takih jajc ne rabim v gara?i :) :) ...sej naslednj avto bo pa Mazda 6 GT :jupiii: ..ak ga bom lahko kupil, bo treba fajn dirkat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..sam res ni avto, ga ?e prodat nism mogu pa nikamor ni ?el, pol sm pa ?e neki zasral pa se je zbrisu...no pa itak vseen, takih jajc ne rabim v gara?i :) :) ...sej naslednj avto bo pa Mazda 6 GT :jupiii: ..ak ga bom lahko kupil, bo treba fajn dirkat.

 

Zakaj bi ga kupil? Saj ga zastonj dobi?! :ljubezen: Sam ne vem v keri dirki. FF, ko naredi? eno licenco al neki bolj na za?etku v glavnem. Pa ne ene. Dve sem dobil. GT pa ?e MPS mislim, da je. Sam kaj ko jaz dirkam z Evotom, Nismo 270 (natunana 200SX ki se dr?i fuuul dobro)... :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj objav nazaj je nekdo omenju Rugla; sem sli?u da odkar ve? ne pije in mu ?trajka orodje, pa tut on nabija Granturizmo! Tko da ?e pa on, pol je pa tut navadnim smrtnikom vrjetn dovoljen! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kako kej napreduje GT4! <_<

 

Jaz sem po Symonovi zaslugi zdej dobil GT2 za PC! :rispekt:

 

Ni glih GT4 (itak ne vem kaka je) :P , je pa vseen fajn merit mo?i z raznimi puntoti in minilan?ami, pa obenem sedet v Primeri! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.