Skoči na vsebino

Mazda cx 3 g120 bencin


Saso5

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, sem v nakupu kot je zgoraj razvidno Mazde Cx 3 2.0 bencin 88kw/120km in me zanima ?e ima kdo podatke koliko je poraba na avtocesti relacijsko torej delal bom 160 - 180 km dnevno od tega 10-20km mesto ostalo avtocesta.?

 

https://www.spritmonitor.de/en/overview/27-Mazda/1461-CX-3.html?fueltype=2&gearing=1&powerunit=2

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam od konca marca omenjen avto s takim motorjem. Opravljenih 14.300km. Ve?ina dnevne relacije 35km v slu?bo ena smer, od tega 31km AC, ostalo mestna vpadnica in regionalka. Imam la?jo nogo (do 110km/h AC), ostalo po omejitvah. In imam porabo 5.8L/100km. V startu, ko je bil nov, je bila 6.0L/100km.

 

Na dopustu sem v za?etku avgusta opravil 3000km, 3 potniki, poln rtlja?nik, temeperature v Italiji in Franciji med 34-38C, posledi?no klima kar laufala. Nekaj zastojev po cca1h stopicanja, nekaj 100km-skih odsekov po AC opravljenih s hitrostjo 150km/h. ?ez Italijo pa nazaj grede po 130km/h. Poraba pod ?rto 6.2L/100km.

 

Zelo zadovoljen!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je letnik 2/2018 in po prevo?enih 20.000 km poraba ni ?la ?e nikdar pod 6,5/ 100 km ne poleti, ne pozimi ! Giblje se od 6,5 - 6,7 Je pa res, da niti ne gledam porabo ampak bolj prazno AC in jo tudi na?gem ?e je treba.. Motor je vrhunski pa je treba mu dat mav ob?asno na ene 170 - 180 kmh . Sicer pa po mestu po omejitvah, to pa 100 %

Je pa zanimivo, da od nove pa do ene 500 prevo?enih km ni ?la poraba pod 8,0 km/h.  <_<

No, v glavnem jest jo lahko samo pohvalim, tudi zelo zadovoljen,  :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.