Skoči na vsebino

Solidarnost v prometu?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ponavadi poka?ejo sredinca potem pa podpisuje kazen :blink:

 

To je res ?portna poteza z nasprotne strani! :rispekt:

 

Men pa predjeba?a ni ?e noben pokazal kot reakcijo na blendanje :P , tega nisem do?ivel niti takrat ko; mam zlo zanimivo navado da ko nekdo pelje brez lu?i in se ?e ful temni zunaj al pa je ?e tema in ne dojame blendanja, pol pa kar zapeljem proti njemu, kokr da se bo zgodilo frontalno bli?nje sre?anje 4. vrste, sicer mam ?e zmeri neki lufta na cesti da ne bi v resnic ?li do kleparja, al ?e huj?; fehtat Sv. Petra, ?e me spusti not, samo me pa take (neosvetljene) scene res iznervirajo, dobr ?e je to podnev, pa naj voz brez lu?i, ?e misl da na bencinu pr?para kaka ?krtoba, al pa mu je ?koda ?arnic, sam ob zmanj?ani svetlobi je pa druga muzika! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam zlo zanimivo navado da ko nekdo pelje brez lu?i in se ?e ful temni zunaj al pa je ?e tema in ne dojame blendanja, pol pa kar zapeljem proti njemu, kokr da se bo zgodilo frontalno bli?nje sre?anje 4. vrste, sicer mam ?e zmeri neki lufta na cesti da ne bi v resnic ?li do kleparja, al ?e huj?; fehtat Sv. Petra, ?e me spusti not

No comment. Tole je res preve? skrajna ideja. :whatever: ?al ve? kot poblendat mu pa? ne more?. :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ja, pa mislis da s to akcijo dopoves nasproti vozecemu vozilu, da nima prizganih luci...kaj pa vem?

ne izzivaj nesrece po nepotrebnem.

 

 

Enkrat sva se skregala jaz in pamet, zmagal sem jaz! :P

 

Ne sej drga? narod dojame, ker v naslednem momentu so lu?i pri?gane, ?e ne druzga v strahu, da ?e naleti ?e na enga tacga norca, da ga bo vsaj od dale? vidu!

 

Mam pa tut "genialno" re?itev kako se v mestu vklju?it na prednostno cesto (ki itak te noben pek ne misli spustit oz. je takih 10 % ?ofijev) in pol pa? kar peljem, sicer po?asi in kokr da cedeje i??em po predalu od sovoznika, obenem se glave iz avta skor ne vidi in izpade kokr da se sam pelje, jasno pa imam skoz v zornem kotu situacijo ki se dogaja na glavni cesti. Stvar ni nevarna niti malo, ker lahko ustavim kadar ho?em (brzine so zares minimalne), uspeh pa je biv ?e vedno do zdaj! Najbol sme?na je scena, ko imam koga zraven v avtu in izvedem to prvino, pa pol vsi reagirajo podobno kokr v filmu Butec in Butec I (ko Lloyd govori, da statisti?no gledano je bolj verjetno da se ubije? med potjo do letali??a kot da avion pade dol, obenem glede stran in se parkrat za las izogne kre?u)! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat sva se skregala jaz in pamet, zmagal sem jaz! :P

 

Ne sej drga? narod dojame, ker v naslednem momentu so lu?i pri?gane, ?e ne druzga v strahu, da ?e naleti ?e na enga tacga norca, da ga bo vsaj od dale? vidu!

 

Mam pa tut "genialno" re?itev kako se v mestu vklju?it na prednostno cesto (ki itak te noben pek ne misli spustit oz. je takih 10 % ?ofijev) in pol pa? kar peljem, sicer po?asi in kokr da cedeje i??em po predalu od sovoznika, obenem se glave iz avta skor ne vidi in izpade kokr da se sam pelje, jasno pa imam skoz v zornem kotu situacijo ki se dogaja na glavni cesti. Stvar ni nevarna niti malo, ker lahko ustavim kadar ho?em (brzine so zares minimalne), uspeh pa je biv ?e vedno do zdaj! Najbol sme?na je scena, ko imam koga zraven v avtu in izvedem to prvino, pa pol vsi reagirajo podobno kokr v filmu Butec in Butec I (ko Lloyd govori, da statisti?no gledano je bolj verjetno da se ubije? med potjo do letali??a kot da avion pade dol, obenem glede stran in se parkrat za las izogne kre?u)! :jupiii:

 

Stari sam upam da te na cesti kje ne sre?am..... :ne vem: Ti si strah in trepet..... :bravo::hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja upam, da gre? res po?asi, ker druga?e je tole res bolj tako tako. V ?etrtek se je v Krtini zgodila tak?na nesre?a, ko je en izsilil mojega biv?ega so?olca (mimogrede, ima nekaj mesecev starega otroka-ni bil v avtu sicer) in je to svoje izsiljevanje pla?al s smrtjo. :( Vsaj s so?olcem je dokaj OK (ima le ovratnico). Ljudje pamet v roke, prosim vas. ?e ?e imamo te?ko nogo (po mo?nosti le ko smo sami na cesti) bodimo vsaj drugje pametni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Oky bom pa jaz nadaljeval v eno drugo smer ?e smem.

 

"doma?i mehaniki" newem al se jim zdi da jim lu?i ne svetijo vradu al kaj in si jih gredo sami nastavljat

ojoj kak mi pa gre ?ele to na ?ivce, ko se ti za?ne od zadaj kr naenkrat nekaj ble??at in kaj le... ne nima pri?ganih dolgih ampak ima levo lu? nastavljeno kot njemu ustreza (do neba!) pa si zatemnim zgornjo ogledalo ampak me ?e vedno tak nervia stranski ?pegl da si ne morem pomagat da bi se vozil tako po?asi da me prehiti in se nato vozil celo pot za njim s pri?ganimi dolgimi :hudicek:

 

offtopic vem ja ampak sem se moral izpovedat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej podobna scena je pa, ko vozi? za nekom, ki ima vzadi pr?gano meglenko, pa ?eprov ni ve? ne duha ne sluha o megli, no mogo?e je ?e v njegovi glavi! <_<

 

Drga? pa za tacga, ki ti zadi sveti z "dolgimi" oz. v resnic kao kratkimi, pa mu jaz glih to omenjeno zadnjo meglenko pol pr?gem, pa naj ?e on mal u?iva! :P

 

Je pa ful ?ok, ko ti nekdo nasprot prpelje, pa misli? da ma dolge in mu nabije? svoje dolge, da naj svoje ugasne, zatem pa on pri?ge svoje taprave dolge, pol pa res ne ve? ve? kaj se dogaja. :ne vem:

 

No pa ?e 2 cestni zadevi, ki si po moji oceni zaslu?ita na lestvici 1 - 10 kar 11 in ?e malo ?ez! <_<

1. ko imamo recimo na semaforju ?e pri?gano rde?o, in imam navado da nikoli ne bremzam zadnjih 5 metrov (kar v praksi pomeni da ne uletim ko budala, pol pa par metrov pred rde?o bremzo do podna, ampak ?e prej naizi zmanj?ujem, pol pa itak uleti nekdo mimo tebe ali pa za tabo kot da izvaja lete?i ?tart v F1, po mo?nosti ti ?e ka?e zakaj ne pelje? hitreje, nekateri o?itno gledajo samo 0.5m pred sabo in pol sploh ne dojamejo da je rde?a. Pa pri tem mojem sistemu je dobro tut ko spremljam cesto ki kri?a na?o in to?no vem kdaj se bo pri?gala zelena za nas, no uni drugi ljudje (bremza?i) pa se takrat ?ele dobro ustavijo ko jaz ?e speljem. :bravo:

Za enim takim, ki ful vozi nekomu za ritjo, pol pa na polno bremza, za takim je men prava mora vozit, sam nekateri res nimajo pol kurnka ob?utka za vo?njo! :ne vem:

 

2. uletavanje v kri?i??e (ko imajo ?e pri?gano rde?o, pa je kri?i??e ?e itak dovolj zapolnjeno), ampak ?e vedno je narod tako nekulturen (lahko tudi neumen, naiven ali neu?akan), da ?e ?e sam ne more nikamor, bo pa vsaj zaprl, da tut ko se kri?ajo?i cesti od na?e odpre zelena, jasno ne bodo mogli speljat, ker jim je ta genialec zaprl pot, pol spet uni drugi naredijo isto in pogruntav??inam ni konca, nejevolja in pritisk pa nara??ata! :rispekt:

 

Ob takih scenah ne bo nikol :policaj: , za kej druzga pa bo kak?nga reve?a hitro oskubil za nekaj solate! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

2. [/b]uletavanje v kri?i??e (ko imajo ?e pri?gano rde?o, pa je kri?i??e ?e itak dovolj zapolnjeno), ampak ?e vedno je narod tako nekulturen (lahko tudi neumen, naiven ali neu?akan), da ?e ?e sam ne more nikamor, bo pa vsaj zaprl, da tut ko se kri?ajo?i cesti od na?e odpre zelena, jasno ne bodo mogli speljat, ker jim je ta genialec zaprl pot, pol spet uni drugi naredijo isto in pogruntav??inam ni konca, nejevolja in pritisk pa nara??ata! :rispekt:

 

 

zame je to veliko ve?ja solidarnost (ali pa neegoizem) v prometu kot pa blendanje pred radarjem

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejte se po 16. uri peljati od stadiona proti obvoznici po Dunajski pa boste videli kaj solidarnost NI

 

al pa po ?martinki, al pa po tr?a?ki, al pa po zalo?ki ... same shit everywhere

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. ko imamo recimo na semaforju ?e pri?gano rde?o, in imam navado da nikoli ne bremzam zadnjih 5 metrov (kar v praksi pomeni da ne uletim ko budala, pol pa par metrov pred rde?o bremzo do podna, ampak ?e prej naizi zmanj?ujem

1. Tole je tut vredi. Sam ponavadi dajem v ni?jo in bolj malo bremzam (?param bremze, ?e jih ?e pred ovinkih toliko bolj zmatram :P).

2. Se pa najdejo ljudje, ki dobesedno pred VSAKIM ovinkom naizi pohodijo bremzo. In zanimivo je, da jaz, ki ne bemzam ampak samo gas spustim vozim ravno tako hitro. Vsaj meni se je ?e ene parkrat zgodilo, da sem se peljal za kom, ki se mu je nonstop pri?igala stop lampa. Na koncu pa res ne ve? al misli pohodit do konca al preventivno dr?i bremzo. <_< Saj sam na kak?nih nevarnih odsekih tut preventivno postavim stopalo pred bremzo ampak ne pohojam je pa ne... :whatever:

3. Dons sem bil zaparkiran v slu?bi. Valda Tosamovci retardirani (pomoje sem sam tut mal, da ?e vedno tam delam ker si me ne zaslu?ijo :hohoho: ) ne dajo nobene cifre pa se jebi. No ena mamca je pri?la do Kadetta zraven mene in jamrala kako bo pri?la ven, jaz pa ?e manj, ker imam dalj?i avto. No potem ji kar lepo re?em naj ne skrbi za mene ker ?e ne bo ?lo druga?e ga bomo pa prestavli (pa ne naprej, ker je imel ro?no zategnjeno - na ravnini ampak kar bo?no magar :angry: ). No tetka je vsa prestra?ena 5 minut motala ven vmes ji je avto 3x crknil pa ?eprav je bil avto prakti?no v?tric z njo torej je oviral mene.... Potem ko je KON?NO pri?la ven sem sam v 30 sekundah namotal ven pa ?eprav sem moral ven ?ez sosednji boks.... Njena sovoznica je pa s prstom name kazala ter se ?udila... :hohoho: Babe. :P ?e celo prej sem bil na glavni ker sem ?el naprej ona se je pa na rikverc matrala priti na cesto.... Da ne omenjam ene ?tudentke, ki se je 4 minute spravljala ven na rikverc pa vse je bilo frej. ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mare in Boss, po mojem sploh ne rabm it niti do dunajske, ?e manj ?martinke, loh kar po?akam v prvem selu ob cca 16h pa bom vidu ?eljeno situacijo! :blink:

 

Pa kako pol ?lovk nebi hupe nabil do fula za par sekund, ko ti zaprejo komplet cesto! :angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3. Dons sem bil zaparkiran v slu?bi. Valda Tosamovci retardirani (pomoje sem sam tut mal, da ?e vedno tam delam ker si me ne zaslu?ijo :hohoho: ) ne dajo nobene cifre pa se jebi. No ena mamca je pri?la do Kadetta zraven mene in jamrala kako bo pri?la ven, jaz pa ?e manj, ker imam dalj?i avto. No potem ji kar lepo re?em naj ne skrbi za mene ker ?e ne bo ?lo druga?e ga bomo pa prestavli (pa ne naprej, ker je imel ro?no zategnjeno - na ravnini ampak kar bo?no magar :angry: ). No tetka je vsa prestra?ena 5 minut motala ven vmes ji je avto 3x crknil pa ?eprav je bil avto prakti?no v?tric z njo torej je oviral mene.... Potem ko je KON?NO pri?la ven sem sam v 30 sekundah namotal ven pa ?eprav sem moral ven ?ez sosednji boks.... Njena sovoznica je pa s prstom name kazala ter se ?udila... :hohoho: Babe. :P ?e celo prej sem bil na glavni ker sem ?el naprej ona se je pa na rikverc matrala priti na cesto.... Da ne omenjam ene ?tudentke, ki se je 4 minute spravljala ven na rikverc pa vse je bilo frej. ?zmeden?

 

hehe LOL

 

ampak pazi sceno danes - baje je danes na c. dveh smetarjev po?ila cev od plinovoda. In to direkt pred stavbo kjer ima Webasto svoje poslovne prostore. Prletijo delavci z bagri in kamioni ter nardijo jarek tako, da noben ni mogel ve? iz parkiri??a zapelat. In to ob pol tretji uri v petek, k se vsem domov mudi :D. Vodja delavcev je potola?u ?akajo?e z besedami: "ni? panike, saj smo hitri, ?ez eno uro bomo kon?ali" :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pa kako pol ?lovk nebi hupe nabil do fula za par sekund, ko ti zaprejo komplet cesto! :angry:

 

 

Temu se re?e strpnost v prometu Devil....na cesti nisi sam...torej spo?tuj to in NE TROBI!! Ker meni pa lasje pokonci ko kdo trobit za?ne.... :angry:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?eri k se pelm domol z NM in seveda ne pla?am AC in se peljem ?ez vas Dob... (tisti ki se tm vozte veste) in pol v ivan?ni grem nazaj na avtocesto. pred mano eden spele z wv cady-jem in jst za njim, pred wv-jem pa je bla ena BABA k se je ustavla k je pr?la (peljala se je po dovozni cesti na AC) do pospe?evalnega pasu, mal preden se za?ne ?rtkana ?rta, da kao lahko ?e zapel? na vozni pas AC. no tm je kr lu?tn ovin in na obeh straneh ima? ?e protihrupno za??ito da skozi ovinek n? ne vid?.

 

in kaj se je zgodl, jst am unga z wv spustu ene 10 m naprej in pol mal bol pospe?m pred ovinkom sred ovinka pa za?ne ?enska bremzat na fertik (tko tud un z wv) brez razloga jst k sm mel ?e ene 70-75 not bremzam tut ?ist na fertik tko da se komi ustavm pred wv. sm tok popiiiiiiiiii da sm sam ?e trobu dokler ni spelala. Punca zravn se je pa sam ?e dret za?ela na ?ensko sicer ni sli?ala.

 

kr jezn postanem k se sponm na dogodek

 

Apcih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ap?ih, dobr da ni pr?lo do delitve kuponov, ker se mi kar zdi od koga kam bi morali pol it, un ki je zadaj je itak zmeri gre?ni kozel! :blink:

 

David, men grejo najprej lasje pokonc (no sej jih mam bol mal oz. kratke), hupanje je pa naslednja (skrajna) faza popizdevanja! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa od situacij v prometu, mi je ena ljub?ih tut, ko ?ofi pred tabo ne ve al bi al raj? nebi :P

 

Kar pomeni, da v zeleno ?e mal prbremza (ker pa? ne ve kdaj bo rumena, ki je baje prepovedana), pol se odlo?i, da bi vseeno ?el skozi, medtem se pri?ge rumena, za?ne bremzat, pol pa (skoraj) v rde?o pa ?e vseeno spelje.

 

In ko si v avtu za njim (pa diski total obnucani - tanki kt list papirja) :P , pa ko se odlo?i, da gre ?ez kri?i??e, sem navdu?en :rispekt: , ko za?ne bremzat na polno, navdu?enje strmo pada ?zmeden? in ko potem "prakti?no" v rde?o spelje, si samo ?e mislim booodala! :angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Sam kaj, ku je grda... 
    • Si pogledal koliko je dodaten disk, igre na ps5 ta hude so po 80-100eur, kontroler prav tako, tako da to odstej pa si pod 500eur kot je sama konzola nova😉
    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.