Skoči na vsebino

Nekaj mi ru?i v motorju...


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 94
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

dol z zavesicami...to majo sam na ceskem (zato so "cehi" ) :D :D sorry, couldn't help it

 

 

Hehehe, tudi jaz sem ceh !!! :hohoho::danzoman:

 

Ja, ja, saj vem - majhne so - razmi?ljam, da bi zamenjal za ve?je - tak iz inata ... :cheers:

 

Se ma? sliko mojga avteka v profilu! Mislim da se vidi tam!

:whatever:

 

 

Eh, vidi se tema pa ?rno ... NI? ?zmeden?

post-198-1140616324_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Vuk mi zaupa? kaj je ru?lo v motorju, bil kak?en vijak noter ali? Jermeni ?e cvilijo ko je hladno, samo trenutno ni minusa :( da bi bilo ob?utno glasno, kere jermene so vse menjali? Nebo treba menjavat torej jermenov pri 90.000km?

 

Zavesice ima?, saj meni to tudi ni prav lepo, vendar jaz jih imam vseeno od spredaj za za??ito, kamen?ki... Saj ?e jih pobarva? mislim da ti jih nebi noben vkradel, saj v Mariboru ni nobenega tak?nega Premaciya kot ima? ti ne cilam na na?ega, nekaj jih je enakih barv, vendar ti se nebojo ?li spravlat to dol ?raufat... :)

Meni ?e tudi ni noben kolesne pokrove vkradel, upam da bo tudi tako ostalo, nebom prehitro rekel sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Vuk mi zaupa? kaj je ru?lo v motorju, bil kak?en vijak noter ali? Jermeni ?e cvilijo ko je hladno, samo trenutno ni minusa :( da bi bilo ob?utno glasno, kere jermene so vse menjali? Nebo treba menjavat torej jermenov pri 90.000km?

 

Zavesice ima?, saj meni to tudi ni prav lepo, vendar jaz jih imam vseeno od spredaj za za??ito, kamen?ki... Saj ?e jih pobarva? mislim da ti jih nebi noben vkradel, saj v Mariboru ni nobenega tak?nega Premaciya kot ima? ti ne cilam na na?ega, nekaj jih je enakih barv, vendar ti se nebojo ?li spravlat to dol ?raufat... :)

Meni ?e tudi ni noben kolesne pokrove vkradel, upam da bo tudi tako ostalo, nebom prehitro rekel sramezljiv

 

Pojma nimam kaj je ru?lo,ampak o?itno so porihtali;se pa ?e lahko podrobno pozanimam;jermen je cvilil tudi takrat,ko ni blo minusa, tam pod 10 st. se ga je ?e sli?alo;trenutno mam ob?utek,da ma?ina laufa dosti lep?e kot prej, razen dizel zvoka ni nobenih ostalih nepripadajo?ih zvokov.

Glede barvanja ?e ne vem,?e mi jih kdo ukrade se pa ne sekiram, kasko pokrije marsikaj :D . Glede kolesnih pokrovom-ti ma? 14ke,a ne? :P

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej meni je to tudi delalo ta TOK TOK :) in sicer nekje 5min...oni dan sem menjal olje in olni filter, se pelal in vse lepo.Danes pri?gem avto in to dela.Vgasnem motor, malo po?akam.znova pri?gem ga lepo segrejem, potem pa zopet vgasnem in pri?gem pa ni ve? to delalo :) zaj pa motor laufa naprej ko mora, in prede ko ma?ka lepo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Hehe, ?ude?no je nam tudi danes za?elo ru?it v motorju zjutraj ko smo ga pri?gali, mislim da je to ta zvok zelo ?udet, tok tok .... Vuk moral bi prit poslu?at... Dobro da je za?elo to pred pretekom garancije ru?it.... Bodo imeli na servisu ?e eno delo ve? kot jo tako ?e imajo....Mazda <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ?ude?no je nam tudi danes za?elo ru?it v motorju zjutraj ko smo ga pri?gali, mislim da je to ta zvok zelo ?udet, tok tok .... Vuk moral bi prit poslu?at... Dobro da je za?elo to pred pretekom garancije ru?it.... Bodo imeli na servisu ?e eno delo ve? kot jo tako ?e imajo....Mazda <_<

 

Jeba...no jaz mam zdaj konec garancije in upam,da se zdaj ne bo pojavilo kak?no presene?enje.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.