Skoči na vsebino

Primerjava dveh traktorjev


Boss

Priporočeno sporočilo

danes tolk govorimo o traktorjih pa spra?ujem, ?e koga zanima primerjava in moji ob?utki pri vo?nji med Mazdo 6 diesel in Golfom Mark. V diesel.

 

Da vidim, ?e se mi sploh spla?a pisat :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest ?m sli?at (brat). ?e ne zaradi druzga, zato da bom znou mazdo zagovarjat, k bom lohk reku: "en kolega je pa reku ..."

 

aja, pa zaradi splo?ne razgledanosti tudi prav pride.

 

a pa si moral glih golfa najdt. sej je kak?en bolj simpati?en diesel, pa tko da mazda ?e vseeno zmaga?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom probal bit ?imbolj objektven, ker tud Golf ima kar nekaj plusov :huh: , ki bi se jih lahko tudi pri Mazdi nau?ili, da ne bodo preve? na lovorikah spali... je pa Golf V svetlobna leta pred Golfom IV

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes tolk govorimo o traktorjih pa spra?ujem, ?e koga zanima primerjava in moji ob?utki pri vo?nji med Mazdo 6 diesel in Golfom Mark. V diesel.

 

Da vidim, ?e se mi sploh spla?a pisat :ne vem:

 

Sam ti lahko podam edino primerjavo med Golf V 1.6, letnik 2005 in Mazdo Premacy 2.0 DiTD, letnik 2003.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, do tri pre?tejem ...

 

1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

... ?zmeden?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok pol pa ?e jest do 5,,,,

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOOOOOOM!!!!

 

 

Bossssssss!!! Still waiting....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se je golf mogoce pokvaril? :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P:jupiii: Luka ta je bla nizka za VW koncern..... hihihih

LP daVid

 

hehe...ne ne...ni bla nizka, sam realna...zal :/

 

mi mamo doma golfa IV 1.9 TDI....zadnjic je kar na AC mami crknil...

razlog: jermen je preskocil med voznjo....se dobro, da ni v tistem trenutku koga prehitevala...do menjave jermena je bilo se 15k km

 

senzor tlaka na turbini so ze 3x menjali

 

sovoznikova sipa ze 2x padla, ker se je nosilec zlomil, preluknjana vrecka od menjalnika...niso nikoli menjali, zadnji brisalec je crknil...

 

aja...avto redno servisiran in moja mama lih ni nek kamikaze...

 

gremo se na audije od oceta?

a80 76l.: nobenih problemov

a80 1.6 zadnja generacija: crknila kompletna elektricna instalcija

a4 1.8 prva generacija: ?lo tesnilo, po?il blok, avto redno servisiran

a4 1.9 TDI 110KM: 2x te?ave s turbino, slo tesnilo glave, ozvo?enje je vredno en kurac, avto redno servisiran

a4 1.9 TDI 115KM: prvi dan je odpadel prag na voznikovi strani, pena za filat poceno gumo je bila tekoca, avto je na zacetku pil po liter olja na 100km...sem ga moral dolit 3 litre mater, problemi s senzorji airbagov, in abs-a....spet avto redno servisiran...

 

naslednji avto...audi...nonsense....za ta denar premalo muzike....

 

pol se kdo cudi zakaj vozim japonca....

na micri smo 9 let in 280k km delali samo menjave olja in filtra, bremz, filtra goriva, zraka in gum...

na moji mazdi sem pa bil sam kriv za okvaro, ker nisem dal dovolj antifriza v hladilni sistem...mam pa zato sedaj hladilnik za 2.0 ma?ino...hahahahaa :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...ne ne...ni bla nizka, sam realna...zal :/

 

mi mamo doma golfa IV 1.9 TDI....zadnjic je kar na AC mami crknil...

razlog: jermen je preskocil med voznjo....se dobro, da ni v tistem trenutku koga prehitevala...do menjave jermena je bilo se 15k km

 

senzor tlaka na turbini so ze 3x menjali

 

sovoznikova sipa ze 2x padla, ker se je nosilec zlomil, preluknjana vrecka od menjalnika...niso nikoli menjali, zadnji brisalec je crknil...

 

aja...avto redno servisiran in moja mama lih ni nek kamikaze...

 

gremo se na audije od oceta?

a80 76l.: nobenih problemov

a80 1.6 zadnja generacija: crknila kompletna elektricna instalcija

a4 1.8 prva generacija: ?lo tesnilo, po?il blok, avto redno servisiran

a4 1.9 TDI 110KM: 2x te?ave s turbino, slo tesnilo glave, ozvo?enje je vredno en kurac, avto redno servisiran

a4 1.9 TDI 115KM: prvi dan je odpadel prag na voznikovi strani, pena za filat poceno gumo je bila tekoca, avto je na zacetku pil po liter olja na 100km...sem ga moral dolit 3 litre mater, problemi s senzorji airbagov, in abs-a....spet avto redno servisiran...

 

naslednji avto...audi...nonsense....za ta denar premalo muzike....

 

pol se kdo cudi zakaj vozim japonca....

na micri smo 9 let in 280k km delali samo menjave olja in filtra, bremz, filtra goriva, zraka in gum...

na moji mazdi sem pa bil sam kriv za okvaro, ker nisem dal dovolj antifriza v hladilni sistem...mam pa zato sedaj hladilnik za 2.0 ma?ino...hahahahaa :D

 

 

 

 

Jooj, te pa Mazda le ni tako slaba,sramezljiv zdaj se moram it v cerkev izpovedat grehov kaj sem govoril preko Mazde, joooj se opravi?ujem, vse vzamem nazaj :rozico::P:):rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jooj, te pa Mazda le ni tako slaba,sramezljiv zdaj se moram it v cerkev izpovedat grehov kaj sem govoril preko Mazde, joooj se opravi?ujem, vse vzamem nazaj :rozico::P:):rozico:

 

tako ja...in bog ti bo povrnil....

 

 

naslednji teden ti bo kaksen duhovnik dal smreko...haha :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.