Skoči na vsebino

Pogon na plin


madmax

Priporočeno sporočilo

Hodm jst u?eri neki okrog pa sre?am po dolgem ?asu kolega. Pogovor seveda ?ez ?as nanese na kaj kdo vozi in kaj mi je model prjavu; Ja, zdej pa vozim avto, ki je verjetno unikat v slo. ?zmeden?

Hondo Legend coupe 2,7 V6 l.1989 na plinski pogon ?zmeden?

Glede na to da se je zaposlil v firmi ki vgrajuje plinski pogon v avte je dal samo za material kar ga je pri?lo cca. 1000 evrov, kar se mu bo povrnilo zelo hitro saj je liter plina od 125 do130 sit, ima 60l posodo s katero naredi okoli 500km poraba 11-12l, kar je za tak avto super, in povem vam da se na voznih lastnostih ne pozna prav ni? (preverjeno).

Ko mi je odprl havbo, mi ni blo ?isto ni? jasno, hvalabogu za foto na mobitelu da sem to zadevo slikal, zgleda pa takole:

How about that?

post-418-1137143256.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam je pa ve? kablov kot na rock festivalu :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.