Skoči na vsebino

Odsevno ozadje ?tevcev (za MX-5)


TEDI

Priporočeno sporočilo

Mi je pod tipke pri?el tale oglas http://cgi.ebay.com/ebaymotors/i350-99-01-...031888428QQrdZ1

 

Morda kdo ve, ali je tole primerno za MX-5 letnik 2001 in ali je to, da se svetijo v temi, good ali ne?

 

Cena je pa v primerjavi s belimi ozadji, ki se jih da kupiti tukaj prava sitnica :bravo: , s po?tnino vred cca 3.000 SIT, tukaj so pa 33.000 SIT?

 

To good to be true :( ali true :D ?

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo:

 

Ne bo ?lo, so v miljah...?ele sedaj sem opazila...no ja, pa kdaj drugi?... Aja, ne, ne, ne, so tudi km-ji, ampak so jako majhni...

 

(A se niso kreteni mogli zmeniti, da bi po celem svetu merili v istih enotah) :angry:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so pa ameri?ani in angle?i. Angle?i so ?e tolk trmasti da po narobni strani ceste vozijo, je pa tudi razlika med ameri?ko in angle?ko miljo.

 

A ni dobro da ima? milje te bo policaj ustavil pa bo rekel da si peljala 90 km/h ti mu pa re?e? da je to nemogo?e ker je na ?tevcu kazalo 50km/h pa da naj se gre ?e sam peljati ?e ne verjame :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ravno predv?eraj?njim so me :policaj: kreteni ustavili...prehitra vo?nja, pa ponavadi sploh ne divjam :P ,res ne...

 

Ali pa kot v tem vicu (ali pa je bilo celo res, se ne bi ni? ?udila :D ). Torej, ustavijo nekoga in mu dajo pihati. ?lovek napiha 0.9, pa re?e policaju: "Ah, kaj bi bila malenkostna, zaokro?iva kar na 0.10.... :hohoho:

 

Mogo?e pride fora kdaj komu v real lifu prav :hohoho:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so pa ameri?ani in angle?i. Angle?i so ?e tolk trmasti da po narobni strani ceste vozijo, je pa tudi razlika med ameri?ko in angle?ko miljo.

 

A ni dobro da ima? milje te bo policaj ustavil pa bo rekel da si peljala 90 km/h ti mu pa re?e? da je to nemogo?e ker je na ?tevcu kazalo 50km/h pa da naj se gre ?e sam peljati ?e ne verjame :lol:

 

marko, milja (mile) je samo ena...torej 1mile=cca 1.61km

razlika me US pa UK je v galonih (za primer)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.