Skoči na vsebino

Avto reklame


Mary

Priporočeno sporočilo

Razmi?ljala sem o tem da bi mela za par mesecev reklamo polimano po avto pa bi mi neko podjetje pla?alo za to. Ko se v?lani?, da te imajo v bazi podatkov mora? pla?ati 3.500 sit. Zdej me pa zanima ?e kdo kaj ve o tem, a je to kak nateg? A lahko napi?em za katero internetno stran se gre?

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mary,

v tujini vem, da ta stvar funkcionira. Pri nas je pa tokole - vem da je neko podjetje ?e kak?ni 2 leti nazaj imelo to ponudbo, pa so potem o?itno propadli...

Mora? pa vedeti, da je na drugi strani ogla?evalec in mora torej podjetje pridobiti ogla?evalce, ki bodo pripravljeni pla?ati za tako reklamiranje. To je pa te?ji del naloge. Dobiti ljudi ki bi se jim pla?alo da se vozijo z reklamo pa ne...

 

Jaz bi po?akala da jim zalaufa, lahko pa jih povpra?a? koliko podjetij ?e ogla?uje pri njih - ?eprav ti bodo rekli da je to zaupen podatek <_<

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pi?e na njihovi strani:

Za vpis v na?o bazo podatkov je potrebno pla?ati enkratno pristopnino v vi?ini 3.500,00 SIT s katero pokrivamo manipulativne stro?ke in stro?ke iskanja podjetij, ki naro?ajo reklame, hkrati pa odvra?amo neresne prijave in tako zagotavljamo, da se v bazi nahajajo samo tista vozila, katera so dejansko na razpolago podjetjem.

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.